Історія підприємстваАвтобусний транспортМіський тролейбусМіський трамвайФунікулерКерівництвоАвтобусиТрамваїТролейбусиНовиниВакансіїСтруктура підприємстваЗапобігання проявам корупціїФінансові звітиФінансовий звіт 2013р.Фінансовий звіт 2014р.Фінансовий звіт 2015р.Результати роботи КП "Київпастранс" 2015Фінансовий звіт 2016р.Фінансовий звіт 2017р.Фінансовий звіт 2018р.Фінансовий звіт 2019р.Про КиївпастрансВартість проїздуОбґрунтування тарифів 2015Обґрунтування тарифів 2018Види квитків та їх виглядПільгиМаршрути та розклад рухуМіжнародні маршрутиТранспорт онлайнПравилаКонтролериКіоски продажу квитківЗупинки та їх приналежністьТимчасові зміни рухуПасажирамЗамовлення перевезеньЕкскурсіїЛабораторіяНавчально-курсовий комбінатПродаж деталей, вузлів та агрегатівПослугиОбслуговування пасажирівСхема маршрутів внутрішньо-обласного сполученняСхема маршрутів міжобласного сполученняМіжобласні рейсиВнутрішньообласні рейсиПриміські рейсиМіжміське сполученняПриміське сполученняВитяг з правил надання послуг пасажирського автомобільного транспортуПереоформлення квитків, повернення плати за проїздРозташування місць в автобусахОбов'язкове особисте страхування пасажирів від нещасних випадків на транспорті Міжнародні відправленняСхема руху міжнародних автобусних маршрутівАвтостанція ВидубичіПублічні закупівліКонтакти

Тимчасові зміни у роботі тролейбусів маршрутів №№5,7

18.09.2015

У зв’язку з проведенням робіт з ліквідації аварії газопроводу на просп. Перемоги в районі ст.м. «Шулявська» вносяться тимчасові зміни в роботу громадського транспорту з 15-00 год. 18.09.2015 по 20.09.2015роботу маршрутів буде організовано по трасам:

- тролейбусний м-т № 5 – «Вул. Білицька – ст.м. «Нивки»;

- тролейбусний м-т № 7 – «Вул. Чорнобильська – ст.м. «Нивки»;

  На період проведення робіт організовується робота автобусного маршруту № 5ТР «Вулиця Білицька – вул. Щербакова – просп. Перемоги – вул. Гарматна – вул. Виборзька – вул. Гетьмана – просп. Перемоги – бульв. Т.Шевченка – станція метро «Площа Льва Толстого» .

 

Пасажири автобусів маршруту № 5ТР на період закриття руху тролейбусів мають право проїзду по місячним проїзним квиткам придбаним для проїзду у тролейбусі. 

Ознайомитись з розкладами руху автобусів та тролейбусів можна на сайті  www.kpt.kiev.ua у розділі ПАСАЖИРАМ – Розклад руху.