Історія підприємстваАвтобусний транспортМіський тролейбусМіський трамвайФунікулерКерівництвоАвтобусиТрамваїТролейбусиНовиниВакансіїСтруктура підприємстваЗапобігання проявам корупціїФінансові звітиФінансовий звіт 2013р.Фінансовий звіт 2014р.Фінансовий звіт 2015р.Результати роботи КП "Київпастранс" 2015Фінансовий звіт 2016р.Фінансовий звіт 2017р.Фінансовий звіт 2018р.Фінансовий звіт 2019р.Про КиївпастрансВартість проїздуОбґрунтування тарифів 2015Обґрунтування тарифів 2018Види квитків та їх виглядПільгиМаршрути та розклад рухуМіжнародні маршрутиТранспорт онлайнПравилаКонтролериКіоски продажу квитківЗупинки та їх приналежністьТимчасові зміни рухуПасажирамЗамовлення перевезеньЕкскурсіїЛабораторіяНавчально-курсовий комбінатПродаж деталей, вузлів та агрегатівПослугиОбслуговування пасажирівСхема маршрутів внутрішньо-обласного сполученняСхема маршрутів міжобласного сполученняМіжобласні рейсиВнутрішньообласні рейсиПриміські рейсиМіжміське сполученняПриміське сполученняВитяг з правил надання послуг пасажирського автомобільного транспортуПереоформлення квитків, повернення плати за проїздРозташування місць в автобусахОбов'язкове особисте страхування пасажирів від нещасних випадків на транспорті Міжнародні відправленняСхема руху міжнародних автобусних маршрутівАвтостанція ВидубичіПублічні закупівліКонтакти

Збільшення кількості тролейбусів та трамваїв

18.09.2015

Комунальне підприємство «Київпастранс» постійно вивчає побажання пасажирів та вносить відповідні коригування до розкладу руху транспорту.

Так наразі з 19 вересня збільшено випуск рухомого складу на тролейбусних маршрутах у вихідні дні:

  • на тролейбусному маршруті №3 «Залізничний масив – ст. м. Палац спорту» на одну одиницю, та зменшити інтервал до 9 хв.;
  • на тролейбусному маршруті №27 «ст. м. Петрівка – Залізнична станція Київ Волинський» на дві одиниці, та зменшити інтервал до 5-6 хв.;
  • на тролейбусному маршруті №40 «ст. м. Палац Спорту – вул. Кадетський Гай» на дві одиниці, та зменшити інтервал до 7 хв.

З 21 вересня 2015 року  збільшено випуск на трамвайному маршруті № 28 «вул.Милославська - ст.м. Лісова» на 2 одиниці, та інтервал руху складає в години пік - 5 хв.,  в міжнпікові години - 9 хв.

«Ми постійно вивчаємо побажання пасажирів та вносимо відповідні коригування до розкладу руху транспорту», зазначив генеральний директор КП «Київпастранс» Сергій Майзель.

Ознайомитись з розкладами руху тролейбусів  та трамваїв можна на сайті  www.kpt.kiev.ua у розділі ПАСАЖИРАМ – Розклад руху.