Історія підприємстваАвтобусний транспортМіський тролейбусМіський трамвайФунікулерКерівництвоАвтобусиТрамваїТролейбусиНовиниВакансіїСтруктура підприємстваЗапобігання проявам корупціїФінансові звітиФінансовий звіт 2013р.Фінансовий звіт 2014р.Фінансовий звіт 2015р.Результати роботи КП "Київпастранс" 2015Фінансовий звіт 2016р.Фінансовий звіт 2017р.Фінансовий звіт 2018р.Фінансовий звіт 2019р.Про КиївпастрансВартість проїздуОбґрунтування тарифів 2015Обґрунтування тарифів 2018Види квитків та їх виглядПільгиМаршрути та розклад рухуМіжнародні маршрутиТранспорт онлайнПравилаКонтролериКіоски продажу квитківЗупинки та їх приналежністьТимчасові зміни рухуПасажирамЗамовлення перевезеньЕкскурсіїЛабораторіяНавчально-курсовий комбінатПродаж деталей, вузлів та агрегатівПослугиОбслуговування пасажирівСхема маршрутів внутрішньо-обласного сполученняСхема маршрутів міжобласного сполученняМіжобласні рейсиВнутрішньообласні рейсиПриміські рейсиМіжміське сполученняПриміське сполученняВитяг з правил надання послуг пасажирського автомобільного транспортуПереоформлення квитків, повернення плати за проїздРозташування місць в автобусахОбов'язкове особисте страхування пасажирів від нещасних випадків на транспорті Міжнародні відправленняСхема руху міжнародних автобусних маршрутівАвтостанція ВидубичіПублічні закупівліКонтакти

Збільшення кількості трамваїв на трамвайних маршрутах №№5,28

25.09.2015

Комунальне підприємство «Київпастранс» постійно вивчає побажання пасажирів та вносить відповідні коригування до розкладу руху громадського транспорту.

З 26.09.15 на трамвайному маршруті № 28 "вул.Милославська - ст.м. Лісова" збільшено кількість  рухомого складу на  2 одиниці у  робочі та вихідні дні. Інтервал руху на маршруті відповідно зменшено і складає:

на робочі дні в години пік 4-5 хв., в міжпікові години  7-8 хв.;

на вихідні дні - 8-9 хв. 

З 26.09.15 трамвайний маршрут № 5 "ст.Сабурова - ст.Троєщина 2" працюватиме цілий день, (з 10-00 до 16-00 до пр. Ватутіна) кількість рухомого складу на маршруті - 6 одиниць,  інтервал  руху на маршруті складатиме 9- 12 хв.  

Трамвайний маршрут  № 4 "ст. Милославська - ст.Троєщина 2" відповідно працюватиме у робочі дні в години пік, у вихідні дні - не працює.

Ознайомитись з розкладами руху автобусів можна на сайті  www.kpt.kiev.ua у розділі ПАСАЖИРАМ – Розклад руху.