Історія підприємстваАвтобусний транспортМіський тролейбусМіський трамвайФунікулерКерівництвоАвтобусиТрамваїТролейбусиНовиниВакансіїСтруктура підприємстваЗапобігання проявам корупціїФінансові звітиФінансовий звіт 2013р.Фінансовий звіт 2014р.Фінансовий звіт 2015р.Результати роботи КП "Київпастранс" 2015Фінансовий звіт 2016р.Фінансовий звіт 2017р.Фінансовий звіт 2018р.Фінансовий звіт 2019р.Про КиївпастрансВартість проїздуОбґрунтування тарифів 2015Обґрунтування тарифів 2018Види квитків та їх виглядПільгиМаршрути та розклад рухуМіжнародні маршрутиТранспорт онлайнПравилаКонтролериКіоски продажу квитківЗупинки та їх приналежністьТимчасові зміни рухуПасажирамЗамовлення перевезеньЕкскурсіїЛабораторіяНавчально-курсовий комбінатПродаж деталей, вузлів та агрегатівПослугиОбслуговування пасажирівСхема маршрутів внутрішньо-обласного сполученняСхема маршрутів міжобласного сполученняМіжобласні рейсиВнутрішньообласні рейсиПриміські рейсиМіжміське сполученняПриміське сполученняВитяг з правил надання послуг пасажирського автомобільного транспортуПереоформлення квитків, повернення плати за проїздРозташування місць в автобусахОбов'язкове особисте страхування пасажирів від нещасних випадків на транспорті Міжнародні відправленняСхема руху міжнародних автобусних маршрутівАвтостанція ВидубичіПублічні закупівліКонтакти

Вітаємо переможців акції «Код Фунікулера»

25.09.2015

25 вересня 2015 року серед учасників, котрі виконали всі умови Акції * ,правильно та повністю розгадали кросворд, поширили запис про акцію та підписалися на сторінку підприємства у Facebook, за допомогою сервісу random.org. відбулося визначення переможців. Ними стали 110 щасливчиків, які отримають проїзні на один з видів наземного транспорту на жовтень 2015 року!

Список переможців за посиланням: http://bit.ly/1OyCWmN

Нагадуємо, що з 29 серпня по 24 вересня 2015 року комунальне підприємство «Київпастранс» проводило акцію «Код Фунікулера» з нагоди 110-річного ювілею цього унікального виду транспорту. Для перемоги у акції необхідно було дати правильні відповіді на питання кросворду, пов’язані з історією фунікулера, та розгадати його код:

1. У якому році почалось будівництво київського фунікулера? (Відповідь: 1902)

2. Яка є ширина колії (мм) фунікулера? (Відповідь: 1200)

3. У якому році відбулося урочисте відкриття київського фунікулеру? (Відповідь: 1905)

4. Скільки спочатку становила довжина (м) колії фунікулеру? (Відповідь: 184)

5. Скільки рейсів щоденно здійснює фунікулер? (Відповідь: 119)

Код: Вік фунікулеру – 110 років!

Для отримання виграшу з собою ОБОВ'ЯЗКОВО необхідно мати паспорт та ідентифікаційний код, право отримати проїзні квитки мають особисто переможці.

Також враховуючи те, що графік отримання проїзних квитків припадає на робочий час, КП "Київпастранс" змінює графік їх отримання: Пн, Ср, Пт - з 12:00 до 16:00;Вт, Чт - з 12:00 до 20:00. Адреса: м. Київ, Набережне шосе, 2, каб. 212.

*Усі результати Акції остаточні й оскарженню не підлягають. Процедура визначення Переможців Акції, які матимуть можливість обміну, не є лотереєю або іншою заснованою на ризику грою, і не переслідує мети отримання прибутку. **Беручи участь в Акції, учасник Акції тим самим надає згоду Виконавцю/Організатору на збір та обробку його персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних» та цих Правил. ***Беручи участь в Акції, кожен Учасник тим самим підтверджує свою згоду на використання наданої інформації Організатором/Виконавцем Акції з маркетинговою та/чи будь-якою іншою метою методами, що не порушують чинного законодавства України (у т. ч. шляхом передачі третім особам), зокрема на безоплатне використання його імені, прізвища, фотографії, інтерв’ю або інших матеріалів про нього з рекламною/маркетинговою метою, в т.ч. право публікації (у т. ч. його імені та фотографії) у ЗМІ, будь-яких друкованих, аудіо та відеоматеріалах, інтерв’ю зі ЗМІ, у випадку отримання подарунку, а також для надсилання інформації, повідомлень (у т. ч. рекламного характеру) тощо, без будь-яких обмежень за територією, часом та способом використання, і таке використання жодним чином не відшкодовуватиметься Організатором/ Виконавцем Акції та/або будь-якою третьою особою. Надання такої згоди також розглядається у розумінні ст. 296, 307, 308 Цивільного Кодексу України. Інформація КП « Київпастранс »