Історія підприємстваАвтобусний транспортМіський тролейбусМіський трамвайФунікулерКерівництвоАвтобусиТрамваїТролейбусиНовиниВакансіїСтруктура підприємстваЗапобігання проявам корупціїФінансові звітиФінансовий звіт 2013р.Фінансовий звіт 2014р.Фінансовий звіт 2015р.Результати роботи КП "Київпастранс" 2015Фінансовий звіт 2016р.Фінансовий звіт 2017р.Фінансовий звіт 2018р.Фінансовий звіт 2019р.Про КиївпастрансВартість проїздуОбґрунтування тарифів 2015Обґрунтування тарифів 2018Види квитків та їх виглядПільгиМаршрути та розклад рухуМіжнародні маршрутиТранспорт онлайнПравилаКонтролериКіоски продажу квитківЗупинки та їх приналежністьТимчасові зміни рухуПасажирамЗамовлення перевезеньЕкскурсіїЛабораторіяНавчально-курсовий комбінатПродаж деталей, вузлів та агрегатівПослугиОбслуговування пасажирівСхема маршрутів внутрішньо-обласного сполученняСхема маршрутів міжобласного сполученняМіжобласні рейсиВнутрішньообласні рейсиПриміські рейсиМіжміське сполученняПриміське сполученняВитяг з правил надання послуг пасажирського автомобільного транспортуПереоформлення квитків, повернення плати за проїздРозташування місць в автобусахОбов'язкове особисте страхування пасажирів від нещасних випадків на транспорті Міжнародні відправленняСхема руху міжнародних автобусних маршрутівАвтостанція ВидубичіПублічні закупівліКонтакти

Нагадуємо, що з 15 липня буде збільшено вартість проїзду у громадському транспорті

12.07.2017

Відповідно до розпорядження КМДА від 16 червня 2017 року «Про становлення тарифів на перевезення пасажирів і вартості проїзних квитків у міському пасажирському транспорті, який працює у звичайному режимі руху», з 15 липня збільшиться вартість проїзду у громадському транспорті.

Тарифи буде підвищено пропорційно – на 1 грн. Відтак, вартість проїзду в трамваї, тролейбусі, автобусі та фунікулері складатиме 4 грн. Проїзд міською електричкою коштуватиме 5 грн. Єдиний квиток на два види транспорту для проїзду в міській електричці та трамваях №№ 4,5 або в автобусах №№ 59,60,61 коштуватиме 7 грн.

Разові квитки старого зразка будуть дійсні до 31 липня. Якщо до цього часу ви не використаєте квитки вартістю 3 гривні, зможете обміняти їх на нові, зробивши відповідну доплату. Для цього звертайтесь за адресою: вул. Казимира Малевича, 127 (Служба організації збору та обліку виручки КП «Київпастранс»). Жетони на проїзд у фунікулері зможете обміняти в касі їх продажу за адресою: вул. Сагайдачного, 3.

Щодо проїзних квитків на місяць:

-         Вартість місячного проїзного квитка на один вид транспорту (трамвай, тролейбус, автобус, фунікулер) становитиме 170 грн;

-         Проїзний на два види наземного транспорту коштуватиме 330 грн; 

-         Проїзний на три види наземного транспорту (трамвай – тролейбус – автобус) – 410 грн;

-         Проїзний квиток на міську електричку коштуватиме 190 грн.

Таким чином, залежно від типу місячного проїзного квитка, вартість однієї поїздки складатиме від 2,83 грн.

Детальну інформацію про вартість проїзних квитків зможете знайти на сайті http://kpt.kiev.ua в розділі Пасажирам - Вартість проїзду.

Нагадуємо, що безквитковий проїзд у громадському транспорті карається штрафом у двадцятикратному розмірі від вартості проїзду: для пасажирів трамваїв, тролейбусів, автобусів, – 80 грн, міської електрички – 100 грн.

Звертаємо вашу увагу на те, що проїзні квитки у наземному громадському транспорті не мають обмежень щодо кількості поїздок протягом місяця.

Для пільгових категорій населення безкоштовний проїзд буде збережено.