Історія підприємстваАвтобусний транспортМіський тролейбусМіський трамвайФунікулерКерівництвоАвтобусиТрамваїТролейбусиНовиниВакансіїСтруктура підприємстваЗапобігання проявам корупціїФінансові звітиФінансовий звіт 2013р.Фінансовий звіт 2014р.Фінансовий звіт 2015р.Результати роботи КП "Київпастранс" 2015Фінансовий звіт 2016р.Фінансовий звіт 2017р.Фінансовий звіт 2018р.Фінансовий звіт 2019р.Про КиївпастрансВартість проїздуОбґрунтування тарифів 2015Обґрунтування тарифів 2018Види квитків та їх виглядПільгиМаршрути та розклад рухуМіжнародні маршрутиТранспорт онлайнПравилаКонтролериКіоски продажу квитківЗупинки та їх приналежністьТимчасові зміни рухуПасажирамЗамовлення перевезеньЕкскурсіїЛабораторіяНавчально-курсовий комбінатПродаж деталей, вузлів та агрегатівТеплопостачанняПослугиОбслуговування пасажирівСхема маршрутів внутрішньо-обласного сполученняСхема маршрутів міжобласного сполученняМіжобласні рейсиВнутрішньообласні рейсиПриміські рейсиМіжміське сполученняПриміське сполученняВитяг з правил надання послуг пасажирського автомобільного транспортуПереоформлення квитків, повернення плати за проїздРозташування місць в автобусахОбов'язкове особисте страхування пасажирів від нещасних випадків на транспорті Міжнародні відправленняСхема руху міжнародних автобусних маршрутівАвтостанція ВидубичіПублічні закупівліКонтакти

Організація руху громадського транспорту на час виконання робіт по бульвару Тараса Шевченка з 8 по 12 жовтня 2015 року

08.10.2015

На час проведення робіт з асфальтування бульв. Тараса Шевченка рух тролейбусів маршрутів №№5,8,9,17 на ділянці від Повітрофлотського шляхопроводу до площі Льва Толстого закривається  з 22год. 8 жовтня до 6 год. 9 жовтня та з 22год. 9 жовтня до 6год. 12 жовтня 2015 року.

На вказаний період організовується робота автобусного маршруту №8ТР «Повітрофлотський шляхопровід – вулиця Хрещатик» по трасі: просп. Перемоги – бульв. Тараса Шевченка – вул. Леонтовича – вул. Богдана Хмельницького – вул. Хрещатик – бульв. Тараса Шевченка – просп. Перемоги – Повітрофлотський шляхопровід.

Пасажири автобусів маршруту № 8ТР на період закриття руху мають право поїзда в автобусах маршруту № 8ТР по місячних проїзних квитках, придбаних для проїзду в тролейбусі.