Історія підприємстваАвтобусний транспортМіський тролейбусМіський трамвайФунікулерКерівництвоАвтобусиТрамваїТролейбусиНовиниВакансіїСтруктура підприємстваЗапобігання проявам корупціїФінансові звітиФінансовий звіт 2013р.Фінансовий звіт 2014р.Фінансовий звіт 2015р.Результати роботи КП "Київпастранс" 2015Фінансовий звіт 2016р.Фінансовий звіт 2017р.Фінансовий звіт 2018р.Фінансовий звіт 2019р.Про КиївпастрансВартість проїздуОбґрунтування тарифів 2015Обґрунтування тарифів 2018Види квитків та їх виглядПільгиМаршрути та розклад рухуМіжнародні маршрутиТранспорт онлайнПравилаКонтролериКіоски продажу квитківЗупинки та їх приналежністьТимчасові зміни рухуПасажирамЗамовлення перевезеньЕкскурсіїЛабораторіяНавчально-курсовий комбінатПродаж деталей, вузлів та агрегатівТеплопостачанняПослугиОбслуговування пасажирівСхема маршрутів внутрішньо-обласного сполученняСхема маршрутів міжобласного сполученняМіжобласні рейсиВнутрішньообласні рейсиПриміські рейсиМіжміське сполученняПриміське сполученняВитяг з правил надання послуг пасажирського автомобільного транспортуПереоформлення квитків, повернення плати за проїздРозташування місць в автобусахОбов'язкове особисте страхування пасажирів від нещасних випадків на транспорті Міжнародні відправленняСхема руху міжнародних автобусних маршрутівАвтостанція ВидубичіПублічні закупівліКонтакти

Відбувся «Парад трамваїв»

10.10.2015

    10 жовтня 2015 року біля станції метро «Оболонь» в районі площі Дружби народів відбувся «Парад трамваїв». В колоні, яка простяглася понад 250 метрів, були представлені 14 моделей трамваїв.

Родзинка експозиції став новий польський трамвай виробництва компанії Pesa - це сучасний комфортний трамвай із низькою підлогою та спеціальним трапом для людей із обмеженими можливостями, який було представлено мером міста Києва В.Кличко та представниками польської компанії Pesa. Без уваги відвідувачів не залишився жоден з трамваїв, починаючи з  прабатька сучасного трамваю — «конки» (трамвай на кінній тязі). Він став чи не найпопулярнішим експонатом особливо серед дітей. Не менш почесне місце у святковій колоні зайняв ретро трамвай. Ретро трамвай виїхав на свій перший маршрут в Києві ще 1892 року і був першим електрифікованим трамваєм не тільки в Україні, а й у всій Східній Європі. Гості експозиції мали можливість вкотре переглянути трамвайний парк комунального підприємства «Київпастранс», оцінивши зміни, які проходили за увесь час існування трамвайного руху в місті Києві. Тестування і випробування  нового трамваю компанії Pesa надають надію на позитивні зміни  у розвитку цього екологічного виду транспорту і на далі.

Під звуки оркестру усі охочі мали можливість здійснити подорож на дванадцяти трамваях з представлених, від ретро до найсучаснішого з них, які у різні часи перевозили столичних мешканці.          

На урочистостях з нагоди параду трамваїв міський голова В. Кличко разом з генеральний директор комунального підприємства «Київпастранс» Сергієм  Майзелем привітали працівників столичного трамвайного господарства та відзначили ветеранів праці.  

За словами Сергія Майзеля, сьогоднішній парад пройшов вдруге з 1992 року і стає гарною традицією. Трамвай - через свою екологічність та практичність не втрачає популярності у всьому світі. Так за підтримки міського голови В. Кличка при тісній співпраці з представниками Pesa ми будемо розвивати та покращувати це найстаріший електротранспорт у світі.