Історія підприємстваАвтобусний транспортМіський тролейбусМіський трамвайФунікулерКерівництвоАвтобусиТрамваїТролейбусиНовиниВакансіїСтруктура підприємстваЗапобігання проявам корупціїФінансові звітиФінансовий звіт 2013р.Фінансовий звіт 2014р.Фінансовий звіт 2015р.Результати роботи КП "Київпастранс" 2015Фінансовий звіт 2016р.Фінансовий звіт 2017р.Фінансовий звіт 2018р.Фінансовий звіт 2019р.Про КиївпастрансВартість проїздуОбґрунтування тарифів 2015Обґрунтування тарифів 2018Види квитків та їх виглядПільгиМаршрути та розклад рухуМіжнародні маршрутиТранспорт онлайнПравилаКонтролериКіоски продажу квитківЗупинки та їх приналежністьТимчасові зміни рухуПасажирамЗамовлення перевезеньЕкскурсіїЛабораторіяНавчально-курсовий комбінатПродаж деталей, вузлів та агрегатівТеплопостачанняПослугиОбслуговування пасажирівСхема маршрутів внутрішньо-обласного сполученняСхема маршрутів міжобласного сполученняМіжобласні рейсиВнутрішньообласні рейсиПриміські рейсиМіжміське сполученняПриміське сполученняВитяг з правил надання послуг пасажирського автомобільного транспортуПереоформлення квитків, повернення плати за проїздРозташування місць в автобусахОбов'язкове особисте страхування пасажирів від нещасних випадків на транспорті Міжнародні відправленняСхема руху міжнародних автобусних маршрутівАвтостанція ВидубичіПублічні закупівліКонтакти

Зміни у роботі автобусів маршруту №101к

20.10.2015

Враховуючи Ваші звернення та побажання, за підтримки Київського міського голови Кличка В. В., з метою поліпшення транспортного обслуговування мешканців вул. Милославської з 21 жовтня 2015 року рух автобусів маршруту №101к змінюється та організовується по трасі: вул. Милославська (від вул. Радунської) – вул. Миколи Закревського – просп. Володимира Маяковського – просп. Генерала Ватутіна – Московський міст – просп. Московський – ст. м. «Петрівка», а також у робочі дні збільшується випуск рухомого складу на 1 одиницю зі  зміною  інтервалу руху  в години пік 6-7 хв., у міжпіковий період 10-11 хв.

Щодня комунальне підприємство «Київпастранс» отримує звернення та побажання щодо удосконалення роботи громадського транспорту від жителів столиці, ми вивчаємо кожне питання та розглядаємо можливість позитивного вирішення кожного з них, вносимо відповідні коригування до схем та розкладу руху громадського транспорту»: - зазначив генеральний директор КП «Київпастранс» Сергій Майзель.

З розкладом руху автобусів маршруту № 101к пасажири мають можливість ознайомитись на сайті КП «Київпастранс» за адресою: www.kpt.kiev.ua у розділі ПАСАЖИРАМ – Розклад руху.