Історія підприємстваАвтобусний транспортМіський тролейбусМіський трамвайФунікулерКерівництвоАвтобусиТрамваїТролейбусиНовиниВакансіїСтруктура підприємстваЗапобігання проявам корупціїФінансові звітиФінансовий звіт 2013р.Фінансовий звіт 2014р.Фінансовий звіт 2015р.Результати роботи КП "Київпастранс" 2015Фінансовий звіт 2016р.Фінансовий звіт 2017р.Фінансовий звіт 2018р.Фінансовий звіт 2019р.Про КиївпастрансВартість проїздуОбґрунтування тарифів 2015Обґрунтування тарифів 2018Види квитків та їх виглядПільгиМаршрути та розклад рухуМіжнародні маршрутиТранспорт онлайнПравилаКонтролериКіоски продажу квитківЗупинки та їх приналежністьТимчасові зміни рухуПасажирамЗамовлення перевезеньЕкскурсіїЛабораторіяНавчально-курсовий комбінатПродаж деталей, вузлів та агрегатівТеплопостачанняПослугиОбслуговування пасажирівСхема маршрутів внутрішньо-обласного сполученняСхема маршрутів міжобласного сполученняМіжобласні рейсиВнутрішньообласні рейсиПриміські рейсиМіжміське сполученняПриміське сполученняВитяг з правил надання послуг пасажирського автомобільного транспортуПереоформлення квитків, повернення плати за проїздРозташування місць в автобусахОбов'язкове особисте страхування пасажирів від нещасних випадків на транспорті Міжнародні відправленняСхема руху міжнародних автобусних маршрутівАвтостанція ВидубичіПублічні закупівліКонтакти

5 квартир до свята «Дня автомобіліста і дорожника»

20.10.2015

Сьогодні 20 жовтня 2015 року, напередодні «Дня автомобіліста і дорожника», о 10 годині на території тролейбусного ремонтно-експлуатаційного депо №1 відбулася зустріч генерального директора КП «Київпастранс» Сергія Майзеля з працівниками підприємства та привітав колектив автотранспортників із наступаючим професійним святом.

Генеральний директор КП "Київпастранс" С. Майзель, від імені мера Києва В. Кличка, нагородив 20-ох працівників Подякою Київського міського голови до Дня автомобіліста і дорожника, та ще 65-ох працівників почесними грамотами працівників КП  «Київпастранс», а також побажав усім працівникам миру, добра і злагоди у родинах.

За особистої ініціативи Київського міського голови В. Кличка до свята «Дня автомобіліста і дорожника» для працівників комунального підприємства «Київпастранс» було виділено 5 безкоштовних квартир. Дані квартири зможуть отримати багатодітні родини, працівники підприємства, стаж роботи яких перевищує 10 років на нашому підприємстві, та працівники які пройшли через зону АТО.

Сергій Майзель наголосив працівникам підприємства, що надання кваліфікованих транспортних послуг та забезпечення безпечних перевезень є одним з найголовніших наших завдань, як найбільшого комунального підприємства - перевізника в Україні.