Історія підприємстваАвтобусний транспортМіський тролейбусМіський трамвайФунікулерКерівництвоАвтобусиТрамваїТролейбусиНовиниВакансіїСтруктура підприємстваЗапобігання проявам корупціїФінансові звітиФінансовий звіт 2013р.Фінансовий звіт 2014р.Фінансовий звіт 2015р.Результати роботи КП "Київпастранс" 2015Фінансовий звіт 2016р.Фінансовий звіт 2017р.Фінансовий звіт 2018р.Фінансовий звіт 2019р.Про КиївпастрансВартість проїздуОбґрунтування тарифів 2015Обґрунтування тарифів 2018Види квитків та їх виглядПільгиМаршрути та розклад рухуМіжнародні маршрутиТранспорт онлайнПравилаКонтролериКіоски продажу квитківЗупинки та їх приналежністьТимчасові зміни рухуПасажирамЗамовлення перевезеньЕкскурсіїЛабораторіяНавчально-курсовий комбінатПродаж деталей, вузлів та агрегатівТеплопостачанняПослугиОбслуговування пасажирівСхема маршрутів внутрішньо-обласного сполученняСхема маршрутів міжобласного сполученняМіжобласні рейсиВнутрішньообласні рейсиПриміські рейсиМіжміське сполученняПриміське сполученняВитяг з правил надання послуг пасажирського автомобільного транспортуПереоформлення квитків, повернення плати за проїздРозташування місць в автобусахОбов'язкове особисте страхування пасажирів від нещасних випадків на транспорті Міжнародні відправленняСхема руху міжнародних автобусних маршрутівАвтостанція ВидубичіПублічні закупівліКонтакти

Збільшення кількості автобусів на вихідні дні

23.10.2015

 На численні звернення пасажирів та з метою поліпшення транспортного обслуговування жителів міста Києва з 24 жовтня 2015 року збільшується випуск рухомого складу на автобусних маршрутах №№11,72 у вихідні дні.

Так на автобусному маршруті №11, який курсує «ст. м. Лісова - Радіоцентр (с. Биківня)» завдяки збільшенню випуску рухомого складу зменшився інтервал з 40 до 20 хвилин, а на маршруті №72, який курсує «просп. Свободи - ст. м. Контрактова площа» інтервал руху зменшився відповідно з 21 хвилини до 16-17 хвилин.

«Ми постійно вивчаємо побажання пасажирів та вносимо відповідні коригування до розкладу руху транспорту», зазначає генеральний директор КП «Київпастранс» Сергій Майзель.

Ознайомитись з розкладами руху автобусів та тролейбусів можна на сайті  www.kpt.kiev.uaу розділі ПАСАЖИРАМ - Розклад руху.