Історія підприємстваАвтобусний транспортМіський тролейбусМіський трамвайФунікулерКерівництвоАвтобусиТрамваїТролейбусиНовиниВакансіїСтруктура підприємстваЗапобігання проявам корупціїФінансові звітиФінансовий звіт 2013р.Фінансовий звіт 2014р.Фінансовий звіт 2015р.Результати роботи КП "Київпастранс" 2015Фінансовий звіт 2016р.Фінансовий звіт 2017р.Фінансовий звіт 2018р.Фінансовий звіт 2019р.Про КиївпастрансВартість проїздуОбґрунтування тарифів 2015Обґрунтування тарифів 2018Види квитків та їх виглядПільгиМаршрути та розклад рухуМіжнародні маршрутиТранспорт онлайнПравилаКонтролериКіоски продажу квитківЗупинки та їх приналежністьТимчасові зміни рухуПасажирамЗамовлення перевезеньЕкскурсіїЛабораторіяНавчально-курсовий комбінатПродаж деталей, вузлів та агрегатівТеплопостачанняПослугиОбслуговування пасажирівСхема маршрутів внутрішньо-обласного сполученняСхема маршрутів міжобласного сполученняМіжобласні рейсиВнутрішньообласні рейсиПриміські рейсиМіжміське сполученняПриміське сполученняВитяг з правил надання послуг пасажирського автомобільного транспортуПереоформлення квитків, повернення плати за проїздРозташування місць в автобусахОбов'язкове особисте страхування пасажирів від нещасних випадків на транспорті Міжнародні відправленняСхема руху міжнародних автобусних маршрутівАвтостанція ВидубичіПублічні закупівліКонтакти

У швидкісному трамваї тепер можна оплатити проїзд безконтактною карткою MasterCard

27.10.2015

   Київ, 27 жовтня 2015 р. — Відтепер оплатити проїзд за допомогою безконтактної картки MasterCard можна з використанням терміналів Ощадбанку на шести станціях Борщагівської лінії швидкісного трамвая в Києві. Оснащення турнікетів київського швидкісного трамвая безконтактними терміналами — новий етап співпраці MasterCard, КП «Київпастранс» й АТ «Ощадбанк» за сприяння КМДА та технічної підтримки АТ «Банкомзв'язок» і консорціуму «АСТЕК».

   Безконтактно оплатити проїзд на лінії швидкісного трамвая так само просто, як і в метро та фунікулері: достатньо піднести банківську картку MasterCard до термінала на турнікеті. Сума, що відповідає вартості проїзду, буде автоматично знята з рахунку. Оплату підтвердять звуковий і світловий сигнали, і на турнікеті з'явиться надпис: «Прохід 1 людині дозволено». Варто відзначити, що за оплати проїзду безконтактною картою додаткова комісія з клієнта не стягується. Вартість буде такою ж самою, як і під час звичайної оплати.

         

     «Впровадження безконтактної системи оплати за проїзд у комунальному транспорті це перший крок до переходу на електронну систему оплати за проїзд у всьому громадському транспорті столиці. У цей момент міська влада активно впроваджує проект розумного управління містом Kyiv Smart City, і перехід на безконтактну і електронну систему оплати проїзду є одним із найважливіших кроків для його реалізації», — говорить Ігор Ніконов, перший заступник голови КМДА. 

   «Один із критеріїв зручності і комфорту життя для столиці — швидкий і доступний громадський транспорт. Безконтактні розрахунки економлять час тих, хто користується Борщагівською лінією швидкісного трамвая. Хочу зазначити, що з введенням безконтактного розрахунку за проїзд ми так само на шести станціях забезпечили пасажирів можливістю використовувати безкоштовний Wi-Fi. Також на станції Площа Перемоги встановлено автомат е-ticketsдля придбання разових квитків на проїзд, а після впровадження електронної системи оплати буде можливість не тільки купувати, а й поповнювати електронні квитки», — говорить генеральний директор КП «Київпастранс» Сергій Майзель.

       

   Нагадаємо, що 19 червня технологія безконтактної оплати проїзду банківськими картками і пристроями була запущена на 17 станціях у Київському метрополітені. Тоді Київ став п'ятим містом у світі (після Лондона, Санкт-Петербурга, Чикаго і Бухареста), де оплатити проїзд у метро можна безпосередньо на турнікеті, використовуючи безконтактну банківську картку MasterCard. Із 31 серпня сплатити за проїзд безконтактно можливо і в Київському фунікулері. Як і в київському метро і фунікулері, на Борщагівській лінії швидкісного трамвая пасажири зможуть оплачувати проїзд безконтактною банківською карткою MasterCard, емітованою будь-яким банком світу. За перші місяці роботи цієї технології за проїзд у Київському метрополітені сплатили картками з 23 країн світу, а у Київському фунікулері — із 7. Забезпечує прийом безконтактних платіжних карток Ощадбанк — один із лідерів на ринку торгового еквайрингу України. Його еквайрингова мережа становить 16 700 терміналів.

    «Першим було метро. Потім фунікулер. Тепер швидкісний трамвай. Наш спільний інноваційний проект для столичного громадського транспорту успішно набирає обертів. Це хороший, помітний внесок у скарбничку якісних змін, які відбуваються в країні. Наша команда готова і далі втілювати в життя передові новаторські ідеї, що роблять життя людей більш цивілізованим, комфортним»,Андрій Пишний, голова правління АТ «Ощадбанк».

 «Останні п'ять років в Україні MasterCard робить наголос на впровадженні інновацій. Сьогодні ми бачимо свою місію в тому, щоб допомагати державі у розвитку безготівкових розрахунків, особливо в соціальній сфері. І впровадження безконтактної оплати у київському транспорті — один із перших кроків у цьому напрямку. Ми дуже раді, що наші співвітчизники так відкриті до інновацій. Оплата безконтактними картками MasterCard у громадському транспорті стає все більш звичною», — коментує Віра Платонова, генеральний директор представництва MasterCard Europe в Україні, Молдові, Грузії, Туркменістані, Таджикистані, Киргизстані та Узбекистані.

   Технологічне рішення для оплати проїзду безконтактними картками MasterCard на Борщагівській лінії швидкісного трамвая розроблене фахівцями українського АТ «Банкомзв'язок» із використанням безконтактних банківських терміналів французької компанії Ingenico Group і комплексу програмного забезпечення власної розробки. До того ж, окрім безконтактних карт MasterCard, турнікети приймають до оплати вже звичні для пасажирів київського транспорту безконтактні проїзні квитки та соціальні картки. Інтеграцію рішення в існуючу інфраструктуру швидкісного трамвая здійснили фахівці консорціуму «АСТЕК». Фахівцями КП «Київпастранс» повністю підготовлена ​​телекомунікаційна інфраструктура на всіх станціях Борщагівської лінії швидкісного трамвая для подальшого оснащення решти станцій банківськими терміналами.   Безконтактну банківську карту MasterCard усі охочі зможуть оформити в одному з 14-ти банків-емітентів: ПАТ «Альфа-Банк», ПАТ «БАНК ВОСТОК», ПАТ «БАНК МИХАЙЛІВСЬКИЙ», ПАТ «Банк Форвард», ПАТ «КРЕДОБАНК», АТ «ОТР Банк», АТ «Ощадбанк», ПАТ «Комерційний банк «ПриватБанк», АТ «Райффайзен Банк Аваль», АТ «ТАСКОМБАНК», ПАТ «Укрсоцбанк», АТ «УкрСиббанк», АТ «Укрексімбанк», ПУАТ «ФІДОБАНК».