Історія підприємстваАвтобусний транспортМіський тролейбусМіський трамвайФунікулерКерівництвоАвтобусиТрамваїТролейбусиНовиниВакансіїСтруктура підприємстваЗапобігання проявам корупціїФінансові звітиФінансовий звіт 2013р.Фінансовий звіт 2014р.Фінансовий звіт 2015р.Результати роботи КП "Київпастранс" 2015Фінансовий звіт 2016р.Фінансовий звіт 2017р.Фінансовий звіт 2018р.Фінансовий звіт 2019р.Про КиївпастрансВартість проїздуОбґрунтування тарифів 2015Обґрунтування тарифів 2018Види квитків та їх виглядПільгиМаршрути та розклад рухуМіжнародні маршрутиТранспорт онлайнПравилаКонтролериКіоски продажу квитківЗупинки та їх приналежністьТимчасові зміни рухуПасажирамЗамовлення перевезеньЕкскурсіїЛабораторіяНавчально-курсовий комбінатПродаж деталей, вузлів та агрегатівТеплопостачанняПослугиОбслуговування пасажирівСхема маршрутів внутрішньо-обласного сполученняСхема маршрутів міжобласного сполученняМіжобласні рейсиВнутрішньообласні рейсиПриміські рейсиМіжміське сполученняПриміське сполученняВитяг з правил надання послуг пасажирського автомобільного транспортуПереоформлення квитків, повернення плати за проїздРозташування місць в автобусахОбов'язкове особисте страхування пасажирів від нещасних випадків на транспорті Міжнародні відправленняСхема руху міжнародних автобусних маршрутівАвтостанція ВидубичіПублічні закупівліКонтакти

Зміни у роботі тролейбусів маршрутів №№31,37

04.11.2015

У зв’язку з проведенням робіт з асфальтування проїзної частини вул. Радунської на ділянці від вул. Милославської до вул. Лісківської 5 та 6 листопада 2015 рокуз 09-00 год. до 22-00 год. рух тролейбусів маршрутів №№ 31, 37 буде тимчасово припинено.

На вказаний період організовується робота тимчасового автобусного маршруту № 10ТР «Вулиця Милославська – просп. Маяковського» по трасі: вул. Радунська – вул. Лісківська – вул. Цвєтаєвої (до просп. Маяковського) з правом проїзду по місячним проїзним квиткам придбаними для проїзду у тролейбусі.

Для належного забезпечення транспортним сполученням мешканців мікрорайону кількість рухомого складу на тролейбусних маршрутах №№30, 37А буде збільшено.