Історія підприємстваАвтобусний транспортМіський тролейбусМіський трамвайФунікулерКерівництвоАвтобусиТрамваїТролейбусиНовиниВакансіїСтруктура підприємстваЗапобігання проявам корупціїФінансові звітиФінансовий звіт 2013р.Фінансовий звіт 2014р.Фінансовий звіт 2015р.Результати роботи КП "Київпастранс" 2015Фінансовий звіт 2016р.Фінансовий звіт 2017р.Фінансовий звіт 2018р.Фінансовий звіт 2019р.Про КиївпастрансВартість проїздуОбґрунтування тарифів 2015Обґрунтування тарифів 2018Види квитків та їх виглядПільгиМаршрути та розклад рухуМіжнародні маршрутиТранспорт онлайнПравилаКонтролериКіоски продажу квитківЗупинки та їх приналежністьТимчасові зміни рухуПасажирамЗамовлення перевезеньЕкскурсіїЛабораторіяНавчально-курсовий комбінатПродаж деталей, вузлів та агрегатівТеплопостачанняПослугиОбслуговування пасажирівСхема маршрутів внутрішньо-обласного сполученняСхема маршрутів міжобласного сполученняМіжобласні рейсиВнутрішньообласні рейсиПриміські рейсиМіжміське сполученняПриміське сполученняВитяг з правил надання послуг пасажирського автомобільного транспортуПереоформлення квитків, повернення плати за проїздРозташування місць в автобусахОбов'язкове особисте страхування пасажирів від нещасних випадків на транспорті Міжнародні відправленняСхема руху міжнародних автобусних маршрутівАвтостанція ВидубичіПублічні закупівліКонтакти

Спецпогашення поштової марки «Київський тролейбус. Київ-4.1963»

06.11.2015

6 листопада 2015 року на Майдані Незалежності перед будівлею Головпоштамту було презентовано та здійснено урочисте спецпогашення поштової марки «Київський тролейбус.Київ-4.1963» із серії «Міський транспорт». Марка приурочена до 80-річчя організації тролейбусного руху в місті Києві, яке було відкрито 5 листопада 1935 року на маршруті довжиною у 3,5 км по вул. Червоноармійській до пл. Льва Толстого.

В урочистій церемонії спецпогашення взяли участь в. о. директора Київської міської дирекції УДППЗ «Укрпошта» Олександр Зубик та директор музею транспорту КП «Київпастранс» Роман Щипков.

«Марки із зображенням транспорту поціновують філателісти з усього світу, - зазначив керівник Київської міської дирекції Укрпошти Олександр Зубик.

    

У липні цього року завдяки спільній роботі Укрпошти та «Київпастрансу» вже побачили світ яскраві поштові марки з серії «Міський транспорт» – «Київський трамвай» та «Київський фунікулер». Сьогодні вводиться в обіг завершальна поштова марка з цієї серії – «Київський тролейбус».

Колектив «Київпастрансу» докладає усіх зусиль для поліпшення транспортного обслуговування киян та гостей міста, підвищення інформованості про історію міського транспорту, - зазначає генеральний директор КП «Київпастранс» Сергій Майзель.

Наразі поштові марки можна придбати у відділеннях Укрпошти по всій Україні.