Історія підприємстваАвтобусний транспортМіський тролейбусМіський трамвайФунікулерКерівництвоАвтобусиТрамваїТролейбусиНовиниВакансіїСтруктура підприємстваЗапобігання проявам корупціїФінансові звітиФінансовий звіт 2013р.Фінансовий звіт 2014р.Фінансовий звіт 2015р.Результати роботи КП "Київпастранс" 2015Фінансовий звіт 2016р.Фінансовий звіт 2017р.Фінансовий звіт 2018р.Фінансовий звіт 2019р.Про КиївпастрансВартість проїздуОбґрунтування тарифів 2015Обґрунтування тарифів 2018Види квитків та їх виглядПільгиМаршрути та розклад рухуМіжнародні маршрутиТранспорт онлайнПравилаКонтролериКіоски продажу квитківЗупинки та їх приналежністьТимчасові зміни рухуПасажирамЗамовлення перевезеньЕкскурсіїЛабораторіяНавчально-курсовий комбінатПродаж деталей, вузлів та агрегатівПослугиОбслуговування пасажирівСхема маршрутів внутрішньо-обласного сполученняСхема маршрутів міжобласного сполученняМіжобласні рейсиВнутрішньообласні рейсиПриміські рейсиМіжміське сполученняПриміське сполученняВитяг з правил надання послуг пасажирського автомобільного транспортуПереоформлення квитків, повернення плати за проїздРозташування місць в автобусахОбов'язкове особисте страхування пасажирів від нещасних випадків на транспорті Міжнародні відправленняСхема руху міжнародних автобусних маршрутівАвтостанція ВидубичіПублічні закупівліКонтакти

Тимчасові зміни у роботі станцій Борщагівської лінії швидкісного трамвая

15.12.2017

З 1 год. 30 хв. 16 грудня до 5 год. 17  грудня  2017 рокузакривається на вхід та вихід платформа станції лінії швидкісного трамвая «Політехнічна» у зв’язку з проведенням робіт по ремонту вестибюля.

З  1 год. 30 хв. 17 грудня до 5 год. 18  грудня  2017 рокузакривається на вхід та вихід платформа станції лінії швидкісного трамвая «Польова» у зв’язку з проведенням робіт по ремонту вестибюля.

На вказаний період рух трамваїв маршрутів №№ 1,3 по станціях «Політехнічна» та «Польова» організовано без зупинки для посадки і висадки пасажирів.