Історія підприємстваАвтобусний транспортМіський тролейбусМіський трамвайФунікулерКерівництвоАвтобусиТрамваїТролейбусиНовиниВакансіїСтруктура підприємстваЗапобігання проявам корупціїФінансові звітиФінансовий звіт 2013р.Фінансовий звіт 2014р.Фінансовий звіт 2015р.Результати роботи КП "Київпастранс" 2015Фінансовий звіт 2016р.Фінансовий звіт 2017р.Фінансовий звіт 2018р.Фінансовий звіт 2019р.Про КиївпастрансВартість проїздуОбґрунтування тарифів 2015Обґрунтування тарифів 2018Види квитків та їх виглядПільгиМаршрути та розклад рухуМіжнародні маршрутиТранспорт онлайнПравилаКонтролериКіоски продажу квитківЗупинки та їх приналежністьТимчасові зміни рухуПасажирамЗамовлення перевезеньЕкскурсіїЛабораторіяНавчально-курсовий комбінатПродаж деталей, вузлів та агрегатівТеплопостачанняПослугиОбслуговування пасажирівСхема маршрутів внутрішньо-обласного сполученняСхема маршрутів міжобласного сполученняМіжобласні рейсиВнутрішньообласні рейсиПриміські рейсиМіжміське сполученняПриміське сполученняВитяг з правил надання послуг пасажирського автомобільного транспортуПереоформлення квитків, повернення плати за проїздРозташування місць в автобусахОбов'язкове особисте страхування пасажирів від нещасних випадків на транспорті Міжнародні відправленняСхема руху міжнародних автобусних маршрутівАвтостанція ВидубичіПублічні закупівліКонтакти

Зміни у роботі автобусів маршрутів №37 та № 49 на вихідні дні

20.11.2015

Враховуючи Ваші звернення та побажання з метою поліпшення транспортного обслуговування мешканців Дніпровського та Святошинського районів з 21 листопада 2015 року у вечірні години подовжено роботу автобусного маршруту № 49 «ст. м. Лівобережна – платформа Лівий берег» та збільшено випуск рухомого складу на автобусному маршруті №37 «ст. м. Святошин – масив Західний», де відповідно зменшився інтервал рух до 20 хвилин на вихідні дні.

Так останні відправлення автобусів маршруту №49 «ст. м. Лівобережна – платформа Лівий берег»:

-    від зупинки ст. м. «Лівобережна» о 20:40, 21:40;

-    від зупинки платформа Лівий беріг о 21:10, 22:10.

З розкладом руху автобусів маршрутів №49 «ст. м. Лівобережна – платформа Лівий берег» та №37 «ст. м. Святошин – масив Західний» пасажири мають можливість ознайомитись на сайті КП «Київпастранс» за адресою: www.kpt.kiev.ua у розділі «Пасажирам – Розклад руху».