Історія підприємстваАвтобусний транспортМіський тролейбусМіський трамвайФунікулерКерівництвоАвтобусиТрамваїТролейбусиНовиниВакансіїСтруктура підприємстваЗапобігання проявам корупціїФінансові звітиФінансовий звіт 2013р.Фінансовий звіт 2014р.Фінансовий звіт 2015р.Результати роботи КП "Київпастранс" 2015Фінансовий звіт 2016р.Фінансовий звіт 2017р.Фінансовий звіт 2018р.Фінансовий звіт 2019р.Про КиївпастрансВартість проїздуОбґрунтування тарифів 2015Обґрунтування тарифів 2018Види квитків та їх виглядПільгиМаршрути та розклад рухуМіжнародні маршрутиТранспорт онлайнПравилаКонтролериКіоски продажу квитківЗупинки та їх приналежністьТимчасові зміни рухуПасажирамЗамовлення перевезеньЕкскурсіїЛабораторіяНавчально-курсовий комбінатПродаж деталей, вузлів та агрегатівТеплопостачанняПослугиОбслуговування пасажирівСхема маршрутів внутрішньо-обласного сполученняСхема маршрутів міжобласного сполученняМіжобласні рейсиВнутрішньообласні рейсиПриміські рейсиМіжміське сполученняПриміське сполученняВитяг з правил надання послуг пасажирського автомобільного транспортуПереоформлення квитків, повернення плати за проїздРозташування місць в автобусахОбов'язкове особисте страхування пасажирів від нещасних випадків на транспорті Міжнародні відправленняСхема руху міжнародних автобусних маршрутівАвтостанція ВидубичіПублічні закупівліКонтакти

«Щодня я намагаюся знайти до кожної людини свій ключ»

05.03.2018

Початок весни – чудовий привід, щоб почати знайомити вас із нашими чарівними, ніжними та найпрекраснішими жінками. Водії, кондуктори, контролери, диспетчери – щодня вони виконують таку важливу і таку відповідальну роботу. В кожної з них своя унікальна життєва історія в транспорті, і ми хочемо поділитися цими історіями з вами, пасажирами. Напередодні 8 Березня ми опублікуємо три розповіді жінок, які щодня роблять все, щоб ви могли вранці дістатися на роботу, пізно ввечері повернутися останнім трамваєм з концерту або просто під’їхати 2 зупинки до метро. Тож, знайомтеся!

 

 

_________________________________________________________________________

«Щодня я намагаюся знайти до кожної людини свій ключ»  

Галина, контролер громадського транспорту

Працює контролером з 1996 року  

 

Транспорт ніколи не був моєю мрією. Мене завжди тягнуло до культури: працювала художнім керівником, а потім майже 3 роки директором Будинку культури. Але, заваливши іспити на омріяний факультет режисури, була змушена шукати іншу роботу. Так я і потрапила в Службу збору та обліку виручки. Однак, через 13 років моє заповітне бажання, все ж таки, здійснилося – я вступила в Інститут культури. Зараз маю дві вищі освіти. Крім того, працювала тренером в нашій реформованій службі.

Праця контролера складна, але я люблю свою роботу. Адже мені подобається спілкуватися з людьми. Наше основне завдання – навчити пасажира вчасно оплачувати послугу, а не оштрафувати його.

Звісно, все не може бути ідеально. За 22 роки моєї роботи, було багато моментів, небезпечних для життя: і пістолети діставали, і ножі. Головне не злякатися, спокійно розмовляти. Тоді людина бачить, що ви не боїтеся, і заспокоюється. Треба мати в собі хоробрість, бо іноді доводиться захищати і напарника. Наприклад, порівнюючи з 90-ми роками, зараз робота є набагато безпечнішою. Хоча б тому, що контролерам почали видавати форму. Вона відіграє велику роль, змушує пасажирів ставитися до нас із повагою.

Щодня я намагаюся знайти до кожної людини свій ключ. Для мене головне - донести до свідомості пасажирів, що за кожну послугу треба платити. Іноді бувають ситуації, коли людина сплатила штраф, ще й подякувала і вибачилась. Це один із найприємніших моментів у нашій роботі.

Пасажири, особливо чоловіки, ставляться до жінок-контролерів із більшою повагою, менше конфліктують. Іноді, навіть, доводиться нівелювати конфлікти між напарником-чоловіком та пасажиром-«зайцем». В такому випадку, дуже велику увагу я приділяю інтонації голосу, адже це показує твою впевненість. А коли дивишся в очі – людина розуміє, що ти її поважаєш. Так і виходять результативні діалоги.

В чоловічому колективі працювати звикла. Кожний день іду на лінію з новим напарником, і для мене немає різниці – чоловік це чи жінка. У нашу нову команду набирають досвідчених, емоційно та психологічно стресостійких, здебільшого з вищою освітою.

Всі роки своєї роботи намагалася працювати по совісті, бо як вже казала, я її дуже люблю. Скільки Бог дасть тут працювати – стільки й буду. Я вважаю, що все в житті має мати рівновагу, тому щодня намагаюся розвиватися і еволюціонувати.

Для мене не існує ідеальної жінки. Є особистості, якими я захоплююся: як знаменитості – Луїза Хей, Лола Вілма, Лені Ріфеншталь, так і прості звичайні жінки – моя мама, яка з батьком живе в шлюбі вже 58 років; моя декан; мої подруги та колеги. Беру від кожної по трішечки.

Загалом ідеальна жінка - це та, яка виховує в собі жіночні риси – доброту, любов, ніжність та миролюбивість.