Історія підприємстваАвтобусний транспортМіський тролейбусМіський трамвайФунікулерКерівництвоАвтобусиТрамваїТролейбусиНовиниВакансіїСтруктура підприємстваЗапобігання проявам корупціїФінансові звітиФінансовий звіт 2013р.Фінансовий звіт 2014р.Фінансовий звіт 2015р.Результати роботи КП "Київпастранс" 2015Фінансовий звіт 2016р.Фінансовий звіт 2017р.Фінансовий звіт 2018р.Фінансовий звіт 2019р.Про КиївпастрансВартість проїздуОбґрунтування тарифів 2015Обґрунтування тарифів 2018Види квитків та їх виглядПільгиМаршрути та розклад рухуМіжнародні маршрутиТранспорт онлайнПравилаКонтролериКіоски продажу квитківЗупинки та їх приналежністьТимчасові зміни рухуПасажирамЗамовлення перевезеньЕкскурсіїЛабораторіяНавчально-курсовий комбінатПродаж деталей, вузлів та агрегатівТеплопостачанняПослугиОбслуговування пасажирівСхема маршрутів внутрішньо-обласного сполученняСхема маршрутів міжобласного сполученняМіжобласні рейсиВнутрішньообласні рейсиПриміські рейсиМіжміське сполученняПриміське сполученняВитяг з правил надання послуг пасажирського автомобільного транспортуПереоформлення квитків, повернення плати за проїздРозташування місць в автобусахОбов'язкове особисте страхування пасажирів від нещасних випадків на транспорті Міжнародні відправленняСхема руху міжнародних автобусних маршрутівАвтостанція ВидубичіПублічні закупівліКонтакти

Поліпшення роботи автобусного маршруту №33 у робочі та вихідні дні

01.12.2015

З метою поліпшення транспортного обслуговування мешканців Лісового масиву міста Києва, з 2 грудня 2015 року посилино випуск рухомого складу на автобусному маршруті №33, який курсує «ст. м. "Лісова" - Лісовий масив» на п’ять одиниць рухомого складу в  робочі дні. Завдяки збільшенню випуску рухомого складу, зменшився інтервал руху в години пік до 3-4 хв., а у міжпіковий період до 6-7хв.

З 5 грудня 2015 року посилино випуск рухомого складу на автобусному маршруті №33 на три одиниці  у вихідні дні. Завдяки збільшенню випуску рухомого складу, зменшився інтервал руху до  7 хв.

Також в робочі та вихідні дні у вечірні години подовжено роботу автобусного маршруту №33, останні відправлення від кінцевих зупинок

ст. м. "Лісова" о 23:15, 23:30, 23:45; від зупинки Лісовий масив о 23:36, 23:51, 0:05.      

«Ми постійно вивчаємо пасажиропотік густонаселених районів міста та вносимо відповідні корективи до розкладу руху транспорту», зазначає генеральний директор КП «Київпастранс» Сергій Майзель. 

Ознайомитись з розкладами руху автобусів маршруту №33 можна на сайті www.kpt.kiev.ua у розділі ПАСАЖИРАМ - Розклад руху.