Історія підприємстваАвтобусний транспортМіський тролейбусМіський трамвайФунікулерКерівництвоАвтобусиТрамваїТролейбусиНовиниВакансіїСтруктура підприємстваЗапобігання проявам корупціїФінансові звітиФінансовий звіт 2013р.Фінансовий звіт 2014р.Фінансовий звіт 2015р.Результати роботи КП "Київпастранс" 2015Фінансовий звіт 2016р.Фінансовий звіт 2017р.Фінансовий звіт 2018р.Фінансовий звіт 2019р.Про КиївпастрансВартість проїздуОбґрунтування тарифів 2015Обґрунтування тарифів 2018Види квитків та їх виглядПільгиМаршрути та розклад рухуМіжнародні маршрутиТранспорт онлайнПравилаКонтролериКіоски продажу квитківЗупинки та їх приналежністьТимчасові зміни рухуПасажирамЗамовлення перевезеньЕкскурсіїЛабораторіяНавчально-курсовий комбінатПродаж деталей, вузлів та агрегатівТеплопостачанняПослугиОбслуговування пасажирівСхема маршрутів внутрішньо-обласного сполученняСхема маршрутів міжобласного сполученняМіжобласні рейсиВнутрішньообласні рейсиПриміські рейсиМіжміське сполученняПриміське сполученняВитяг з правил надання послуг пасажирського автомобільного транспортуПереоформлення квитків, повернення плати за проїздРозташування місць в автобусахОбов'язкове особисте страхування пасажирів від нещасних випадків на транспорті Міжнародні відправленняСхема руху міжнародних автобусних маршрутівАвтостанція ВидубичіПублічні закупівліКонтакти

Зміни у роботі тролейбусів маршрутів №№23,28 та автобусів маршруту №31

08.12.2015

  У зв’язку з проведенням аварійно - відновлювальних робіт водопроводу на  перетині вулиць Білоруська – Якіра, 8 грудня з 20 год. до 6 год. 9 грудня 2015 року, тимчасово внесено зміни у рух тролейбусів маршрутів №№23,28  та автобусів маршруту №31, а саме:

-         тролейбуси маршруту №23 курсуватимуть «вул. Туполева – Повітрофлотський шляхопровід»;

-         тролейбуси маршруту №28 курсуватимуть «вул. Свободи – Повітрофлотський шляхопровід»;

-      автобуси маршруту №31 будуть працювати за маршрутом до вул. Мельника, без заїзду на вул. Якіра, далі з вул. Давнар-Запольського за власним маршрутом.