Історія підприємстваАвтобусний транспортМіський тролейбусМіський трамвайФунікулерКерівництвоАвтобусиТрамваїТролейбусиНовиниВакансіїСтруктура підприємстваЗапобігання проявам корупціїФінансові звітиФінансовий звіт 2013р.Фінансовий звіт 2014р.Фінансовий звіт 2015р.Результати роботи КП "Київпастранс" 2015Фінансовий звіт 2016р.Фінансовий звіт 2017р.Фінансовий звіт 2018р.Фінансовий звіт 2019р.Про КиївпастрансВартість проїздуОбґрунтування тарифів 2015Обґрунтування тарифів 2018Види квитків та їх виглядПільгиМаршрути та розклад рухуМіжнародні маршрутиТранспорт онлайнПравилаКонтролериКіоски продажу квитківЗупинки та їх приналежністьТимчасові зміни рухуПасажирамЗамовлення перевезеньЕкскурсіїЛабораторіяНавчально-курсовий комбінатПродаж деталей, вузлів та агрегатівТеплопостачанняПослугиОбслуговування пасажирівСхема маршрутів внутрішньо-обласного сполученняСхема маршрутів міжобласного сполученняМіжобласні рейсиВнутрішньообласні рейсиПриміські рейсиМіжміське сполученняПриміське сполученняВитяг з правил надання послуг пасажирського автомобільного транспортуПереоформлення квитків, повернення плати за проїздРозташування місць в автобусахОбов'язкове особисте страхування пасажирів від нещасних випадків на транспорті Міжнародні відправленняСхема руху міжнародних автобусних маршрутівАвтостанція ВидубичіПублічні закупівліКонтакти

Обрізка дерев у Пуща-Водиці

08.12.2015

У зв`язку з необхідністю зняття аварійних дерев по Лісовій трасі в селищі Пуща-Водиця, рух трамваїв маршруту №12 «Пуща-Водиця – Контрактова площа» 10 грудня 2015 року з 10 год. до 15 год. на ділянці від площі Т. Шевченка до 14 лінії тимчасово закривається.

На даний період організовано роботу автобусного маршруту №12А «Площа Шевченка –вул.Селянська»  по трасі: «Площа Шевченка – Мінське шосе – Кільцева дорога - вул. Міська –вул. Червонофлотська – 5 лінія – вул. Юнкерова – 7 лінія – вул. Гамарника – вул.Селянська» з правом проїзду по місячних проїзних квитках, придбаних для проїзду в трамваї.