Історія підприємстваАвтобусний транспортМіський тролейбусМіський трамвайФунікулерКерівництвоАвтобусиТрамваїТролейбусиНовиниВакансіїСтруктура підприємстваЗапобігання проявам корупціїФінансові звітиФінансовий звіт 2013р.Фінансовий звіт 2014р.Фінансовий звіт 2015р.Результати роботи КП "Київпастранс" 2015Фінансовий звіт 2016р.Фінансовий звіт 2017р.Фінансовий звіт 2018р.Фінансовий звіт 2019р.Про КиївпастрансВартість проїздуОбґрунтування тарифів 2015Обґрунтування тарифів 2018Види квитків та їх виглядПільгиМаршрути та розклад рухуМіжнародні маршрутиТранспорт онлайнПравилаКонтролериКіоски продажу квитківЗупинки та їх приналежністьТимчасові зміни рухуПасажирамЗамовлення перевезеньЕкскурсіїЛабораторіяНавчально-курсовий комбінатПродаж деталей, вузлів та агрегатівПослугиОбслуговування пасажирівСхема маршрутів внутрішньо-обласного сполученняСхема маршрутів міжобласного сполученняМіжобласні рейсиВнутрішньообласні рейсиПриміські рейсиМіжміське сполученняПриміське сполученняВитяг з правил надання послуг пасажирського автомобільного транспортуПереоформлення квитків, повернення плати за проїздРозташування місць в автобусахОбов'язкове особисте страхування пасажирів від нещасних випадків на транспорті Міжнародні відправленняСхема руху міжнародних автобусних маршрутівАвтостанція ВидубичіПублічні закупівліКонтакти

КП «Київпастранс» облаштовує сучасні зупинкові комплекси

10.04.2018

          Комунальне підприємство «Київпастранс» спільно з КП «Київблагоустрій» активно впорядковує зупинки наземного громадського транспорту.

         Для підвищення комфорту й зручності очікування громадського транспорту, проводиться демонтаж старих та встановлення  нових, з гартованого скла, зупинок; осучаснюється навігація та схеми маршрутів.

         Сучасний павільйон захищає пасажирів від несприятливих погодних умов, а оновлена та зручна навігація допомагає орієнтуватися на тій чи іншій локації, зокрема розміщено інформацію про транспорт, який зупиняється на тій чи іншій зупинці, його розклад руху та зупинки, що знаходяться поруч.

          У 2017 році павільйонами очікування сучасного типу облаштовано 60 зупинок. Станом на 2018 рік завершено монтаж 46 зупинок, загалом у столиці таких переоблаштовано 145. Цьогоріч заплановано заміну існуючих застарілих конструкцій ще й по просп. П. Тичини та вул. О. Теліги.         

          Зазначимо, що в рамках ремонтних робіт по вул. Академіка Заболотного та бульв. Вернадського, передбачено заміну 12 та 9 павільйонів  відповідно. Окрім того, КП "Київпастранс" співпрацює з КК "Київавтодор" і постійно допомагає під час  капітального ремонту тротуарів.  

  Більше зображень знайдете за посиланням.