Історія підприємстваАвтобусний транспортМіський тролейбусМіський трамвайФунікулерКерівництвоАвтобусиТрамваїТролейбусиНовиниВакансіїСтруктура підприємстваЗапобігання проявам корупціїФінансові звітиФінансовий звіт 2013р.Фінансовий звіт 2014р.Фінансовий звіт 2015р.Результати роботи КП "Київпастранс" 2015Фінансовий звіт 2016р.Фінансовий звіт 2017р.Фінансовий звіт 2018р.Фінансовий звіт 2019р.Про КиївпастрансВартість проїздуОбґрунтування тарифів 2015Обґрунтування тарифів 2018Види квитків та їх виглядПільгиМаршрути та розклад рухуМіжнародні маршрутиТранспорт онлайнПравилаКонтролериКіоски продажу квитківЗупинки та їх приналежністьТимчасові зміни рухуПасажирамЗамовлення перевезеньЕкскурсіїЛабораторіяНавчально-курсовий комбінатПродаж деталей, вузлів та агрегатівТеплопостачанняПослугиОбслуговування пасажирівСхема маршрутів внутрішньо-обласного сполученняСхема маршрутів міжобласного сполученняМіжобласні рейсиВнутрішньообласні рейсиПриміські рейсиМіжміське сполученняПриміське сполученняВитяг з правил надання послуг пасажирського автомобільного транспортуПереоформлення квитків, повернення плати за проїздРозташування місць в автобусахОбов'язкове особисте страхування пасажирів від нещасних випадків на транспорті Міжнародні відправленняСхема руху міжнародних автобусних маршрутівАвтостанція ВидубичіПублічні закупівліКонтакти

Спецпогашення поштової марки «Київському автобусу – 90 років»

10.12.2015

10 грудня 2015 року на Майдані Незалежності перед будівлею Головпоштамту було презентовано та здійснено урочисте спецпогашення поштової марки «Київському автобусу – 90 років». Марка присвячена «Київському автобусу – 90 », з серії «Міський транспорт» та надрукована за проектом «Власна марка», яка приурочена до 90-річчя організації автобусного руху в місті Києві, яке було відкрито 10 грудня 1925 року за маршрутом: «Пл. Інтернаціоналу (нині Європейська) – вул. П’ятакова (нині Саксаганського)».

В урочистій церемонії спецпогашення взяли участь генеральний директор КП «Київпастарнс» Сергій Майзель та виконуючий обов’язки директора Київської міської дирекції УДППЗ «Укрпошта» Олександр Зубик.

 

У липні цього року завдяки спільній роботі Укрпошти та «Київпастрансу» вже побачили світ яскраві поштові марки з серії «Міський транспорт» – «Київський трамвай» та «Київський фунікулер». На початку листопада введено в обіг поштову марку з цієї серії – «Київський тролейбус».

Сьогодні «Укрпошта» на замовлення КП «Київпастранс» виготовила та надрукувала лімітований тираж поштової марки « Київському автобусу -90», з серії «Міський транспорт».  

Колектив «Київпастрансу» докладає усіх зусиль для оновлення рухомого складу трамваїв, тролейбусів і автобусів сучасними моделями європейського рівня, що суттєво поліпшить транспортне обслуговування киян та гостей столиці України, - зазначив генеральний директор КП «Київпастранс» Сергій Майзель.

Маю надію, що через десять років ми не менш урочисто відзначимо вже сто років роботи Київських автобусів, - зазначив керівник Київської міської дирекції Укрпошти Олександр Зубик.