Історія підприємстваАвтобусний транспортМіський тролейбусМіський трамвайФунікулерКерівництвоАвтобусиТрамваїТролейбусиНовиниВакансіїСтруктура підприємстваЗапобігання проявам корупціїФінансові звітиФінансовий звіт 2013р.Фінансовий звіт 2014р.Фінансовий звіт 2015р.Результати роботи КП "Київпастранс" 2015Фінансовий звіт 2016р.Фінансовий звіт 2017р.Фінансовий звіт 2018р.Фінансовий звіт 2019р.Про КиївпастрансВартість проїздуОбґрунтування тарифів 2015Обґрунтування тарифів 2018Види квитків та їх виглядПільгиМаршрути та розклад рухуМіжнародні маршрутиТранспорт онлайнПравилаКонтролериКіоски продажу квитківЗупинки та їх приналежністьТимчасові зміни рухуПасажирамЗамовлення перевезеньЕкскурсіїЛабораторіяНавчально-курсовий комбінатПродаж деталей, вузлів та агрегатівПослугиОбслуговування пасажирівСхема маршрутів внутрішньо-обласного сполученняСхема маршрутів міжобласного сполученняМіжобласні рейсиВнутрішньообласні рейсиПриміські рейсиМіжміське сполученняПриміське сполученняВитяг з правил надання послуг пасажирського автомобільного транспортуПереоформлення квитків, повернення плати за проїздРозташування місць в автобусахОбов'язкове особисте страхування пасажирів від нещасних випадків на транспорті Міжнародні відправленняСхема руху міжнародних автобусних маршрутівАвтостанція ВидубичіПублічні закупівліКонтакти

Довгоочікуване відкриття зупинки «вул. Генерала Потапова»

20.04.2018

Сьогодні, 20 квітня 2018 року, генеральний директор КП «Київпастранс» Дмитро Левченко звітував перед столичним головою Віталієм Кличко, профільним заступником Дмитром Давтяном та директором Департаменту транспортної інфраструктури Сергієм Симоновим про капітальну реконструкцію зупинки «вул. Генерала Потапова» в рамках реалізації робіт по об’єкту «Реконструкція та будівництво трамвайної лінії від вул. Гната Юри до ЗАТ «Кисневий завод».

«В межах реконструкції цієї ділянки провели капітальні ремонті роботи з заміни колійного господарства та контактної мережі, облицювали платформи тактильною та плиткою ФЕМ, адаптували їх для людей з інвалідністю. Також оновили навігацію та встановили LED (енергозберігаюче) освітлення. Для пасажирів, які є поціновувачами сучасності, турнікетні групи обладнали системою безконтактної оплати проїзду, яка підтримує не лише платіжну систему MasterCard PayPass, але і Visa payWave», - зазначив Дмитро Левченко. 

Нагадаємо, що у 2017 році було виконано капітальний ремонт станцій «Польова» та «Політехнічна». У подальшому, передбачений ремонт і решти станцій Борщагівської лінії швидкісного трамвая, яка з’єднує центральний залізничний вокзал з одним з найбільшим житловим масивом столиці.