Історія підприємстваАвтобусний транспортМіський тролейбусМіський трамвайФунікулерКерівництвоАвтобусиТрамваїТролейбусиНовиниВакансіїСтруктура підприємстваЗапобігання проявам корупціїФінансові звітиФінансовий звіт 2013р.Фінансовий звіт 2014р.Фінансовий звіт 2015р.Результати роботи КП "Київпастранс" 2015Фінансовий звіт 2016р.Фінансовий звіт 2017р.Фінансовий звіт 2018р.Фінансовий звіт 2019р.Про КиївпастрансВартість проїздуОбґрунтування тарифів 2015Обґрунтування тарифів 2018Види квитків та їх виглядПільгиМаршрути та розклад рухуМіжнародні маршрутиТранспорт онлайнПравилаКонтролериКіоски продажу квитківЗупинки та їх приналежністьТимчасові зміни рухуПасажирамЗамовлення перевезеньЕкскурсіїЛабораторіяНавчально-курсовий комбінатПродаж деталей, вузлів та агрегатівПослугиОбслуговування пасажирівСхема маршрутів внутрішньо-обласного сполученняСхема маршрутів міжобласного сполученняМіжобласні рейсиВнутрішньообласні рейсиПриміські рейсиМіжміське сполученняПриміське сполученняВитяг з правил надання послуг пасажирського автомобільного транспортуПереоформлення квитків, повернення плати за проїздРозташування місць в автобусахОбов'язкове особисте страхування пасажирів від нещасних випадків на транспорті Міжнародні відправленняСхема руху міжнародних автобусних маршрутівАвтостанція ВидубичіПублічні закупівліКонтакти

Зміни у роботі тролейбусів маршрутів №№16,19,22,27,30

12.10.2018

15 жовтня 2018 року з 8 год. до 18 год. вносяться зміни у роботу тролейбусів маршрутів №№16,19,22,27,30 на час проведення капітального ремонту вул. Олени Теліги  на ділянці від вул. Ольжича до вул. Ризької. На цей час рух тролейбусів організовано:        

- тролейбуси маршруту №16 курсуватимуть: від Майдану Незалежності до вул. Дорогожицької за діючим маршрутом, далі – вул. Дорогожицька – вул. Ризька – вул. Вавілових - вул. Академіка Щусєва, далі за діючим маршрутом. В зворотному напрямку, від вулиці Академіка Туполєва до вул. Максима Берлінського за діючим маршрутом, далі вул. Максима Берлінського – вул. Ризька- вул. Дорогожицька – вул. Мельникова, далі за діючою трасою руху;

- тролейбуси маршруту  №19: «Площа Космонавтів – вул. Ризька (зупинка «Поліклініка»);  

       

- тролейбуси маршруту №22: «Аеропорт «Київ» (Жуляни) – Дегтярівський шляхопровід»;

– тролейбуси маршруту №27 від зал. ст. «Київ-Волинський» до Дегтярівського шляхопроводу;

 

– тролейбуси маршруту № 30 курсуватимуть на двох ділянках від вул. Милославської до зал. ст. «Зеніт» та від вул. Кадетський гай до Дегтярівського шляхопроводу.

А також, на цей період організовується тимчасовий автобусний маршрут №27к «Ст. м. «Почайна» – Дегтярівський шляхопровід» по трасі: просп. Оболонський – просп. Степана Бандери – вул. Олени Теліги – Дегтярівський шляхопровід.