Історія підприємстваАвтобусний транспортМіський тролейбусМіський трамвайФунікулерКерівництвоАвтобусиТрамваїТролейбусиНовиниВакансіїСтруктура підприємстваЗапобігання проявам корупціїФінансові звітиФінансовий звіт 2013р.Фінансовий звіт 2014р.Фінансовий звіт 2015р.Результати роботи КП "Київпастранс" 2015Фінансовий звіт 2016р.Фінансовий звіт 2017р.Фінансовий звіт 2018р.Фінансовий звіт 2019р.Про КиївпастрансВартість проїздуОбґрунтування тарифів 2015Обґрунтування тарифів 2018Види квитків та їх виглядПільгиМаршрути та розклад рухуМіжнародні маршрутиТранспорт онлайнПравилаКонтролериКіоски продажу квитківЗупинки та їх приналежністьТимчасові зміни рухуПасажирамЗамовлення перевезеньЕкскурсіїЛабораторіяНавчально-курсовий комбінатПродаж деталей, вузлів та агрегатівТеплопостачанняПослугиОбслуговування пасажирівСхема маршрутів внутрішньо-обласного сполученняСхема маршрутів міжобласного сполученняМіжобласні рейсиВнутрішньообласні рейсиПриміські рейсиМіжміське сполученняПриміське сполученняВитяг з правил надання послуг пасажирського автомобільного транспортуПереоформлення квитків, повернення плати за проїздРозташування місць в автобусахОбов'язкове особисте страхування пасажирів від нещасних випадків на транспорті Міжнародні відправленняСхема руху міжнародних автобусних маршрутівАвтостанція ВидубичіПублічні закупівліКонтакти

Результати першого розіграшу призів в рамках соціального проекту «Щасливі спогади дитинства»

04.02.2016

Дякуємо всім учасникам, які долучились до участі у соціальному проекті КП «Київпастранс» та Національного цирку України «Щасливі спогади дитинства» у першому турі розіграшу.

Оскільки претендентів, що правильно виконали всі умови акції, для розіграшу квитків на виставу «У світі тварин» до Національного цирку України виявилось всього 4, а саме:

1. Дарья Тельчарова,

2. Оленка Козаченко,

3. Юлия Сацункевич,

4. Леся Витвицкая.

Остання пара квитків була розіграна за допомогою сервісу random.org, серед тих учасників, що не до кінця виконали всі умови, її володарем стала Анастасия Вишневская  

Вітаємо переможців!  

Зважаючи що не всі учасники точно виконали умови акції, закликаємо в подальшому бути більш уважними до виконання умов.  

Для отримання подарунків чекаємо переможців, 5 лютого 2016 року, за адресою: м. Київ, ст. м. «Поштова площа» Набережне шосе, 2. з 9:00 до 18:00 год.