Історія підприємстваАвтобусний транспортМіський тролейбусМіський трамвайФунікулерКерівництвоАвтобусиТрамваїТролейбусиНовиниВакансіїСтруктура підприємстваЗапобігання проявам корупціїФінансові звітиФінансовий звіт 2013р.Фінансовий звіт 2014р.Фінансовий звіт 2015р.Результати роботи КП "Київпастранс" 2015Фінансовий звіт 2016р.Фінансовий звіт 2017р.Фінансовий звіт 2018р.Фінансовий звіт 2019р.Про КиївпастрансВартість проїздуОбґрунтування тарифів 2015Обґрунтування тарифів 2018Види квитків та їх виглядПільгиМаршрути та розклад рухуМіжнародні маршрутиТранспорт онлайнПравилаКонтролериКіоски продажу квитківЗупинки та їх приналежністьТимчасові зміни рухуПасажирамЗамовлення перевезеньЕкскурсіїЛабораторіяНавчально-курсовий комбінатПродаж деталей, вузлів та агрегатівПослугиОбслуговування пасажирівСхема маршрутів внутрішньо-обласного сполученняСхема маршрутів міжобласного сполученняМіжобласні рейсиВнутрішньообласні рейсиПриміські рейсиМіжміське сполученняПриміське сполученняВитяг з правил надання послуг пасажирського автомобільного транспортуПереоформлення квитків, повернення плати за проїздРозташування місць в автобусахОбов'язкове особисте страхування пасажирів від нещасних випадків на транспорті Міжнародні відправленняСхема руху міжнародних автобусних маршрутівАвтостанція ВидубичіПублічні закупівліКонтакти

Зміни в роботі громадського транспорту на період проведення робіт із реконструкції транспортної розв’язки на перетині вул. В. Гетьмана – О. Довженка і просп. Перемоги (Шулявський шляхопровід)

04.03.2019

На час реконструкції  транспортної розв’язки на перетині вул. В. Гетьмана – О. Довженка і просп. Перемоги (Шулявський шляхопровід) КП «Київпастранс» забезпечить роботу громадського транспорту за заявленими нижче зміненими маршрутами.

«Ми також будемо ретельно відслідковувати пасажиропотік і в тих місцях, де буде потреба підкріпити маршрути додатковими рейсами, оперативно реагуватимемо на запит користувачів», – зазначив Дмитро Левченко, генеральний директор КП «Київпастранс».  

Із 16 березня 2019 року роботу громадського транспорту  організовано наступним чином:  

-  рух тролейбусів маршруту № 22 організовується як тролейбусний маршрут №22К «Аеропорт «Київ» - вул. Борщагівська (Індустріальний шляхопровід):    

 

- рух тролейбусного маршруту № 27 «ст.м. «Почайна» - зал.ст. Київ Волинський» організовується на двох ділянках:  

- №27К «зал. ст. Київ-Волинський – вул. Борщагівська (Індустріальний шляхопровід):

 

-  №27А «ст.м. «Почайна» - вул. Дегтярівська»;  

 

- рух тролейбусного маршруту №30 в обох напрямках організовується по трасі:

від вул. Милославської до ст.м. «Дорогожичі» за діючим маршрутом, далі – вул. Іллєнка – ст.м. «Лук’янівська» – просп. Повітрофлотський – Севастопольська пл. – далі до вул. Кадетський Гай за діючим маршрутом;  

 

- організовується рух тимчасового тролейбусного маршруту №30К «вул. Милославська – вул. Дегтярівська»:    

 

- організовується рух тимчасового тролейбусного маршруту №21К «вул. Кадетський гай – вул. Борщагівська (Індустріальний шляхопровід)»:  

-  рух тролейбусного маршруту №42 «ст.м. «Либідська – вул. Дегтярівська» як  тролейбусний маршрут №42Д «ст.м. «Либідська» - зал. ст. «Київ-Волинський»;

 

- додатково організовується рух тимчасового автобусного маршруту №27ТР «вул. Дегтярівська – вул. Борщагівська (Індустріальний шляхопровід)».

Також за результатами затвердженої схеми організації дорожнього руху внесено зміни в трасу руху автобусного маршруту  №2 «вул. Булгакова – вул. Шолуденка» за схемою.    

 

 Для зручності пасажирів планується організувати додаткові зупинки громадського транспорту в районі перетину вулиць Довженка та Цедіка, перетину вул. Нестерова і просп. Перемоги та по вул. Гетьмана в районі Індустріального шляхопроводу в напрямку Севастопольської пл. Крім того, для створення сприятливих умов для розвороту тролейбусів по Індустріальному шляхопроводу планується перенести зупинку по вул. Гетьмана, яка знаходиться в районі Індустріального шляхопроводу в напрямку просп. Перемоги, назад у напрямку Севастопольської пл.