Історія підприємстваАвтобусний транспортМіський тролейбусМіський трамвайФунікулерКерівництвоАвтобусиТрамваїТролейбусиНовиниВакансіїСтруктура підприємстваЗапобігання проявам корупціїФінансові звітиФінансовий звіт 2013р.Фінансовий звіт 2014р.Фінансовий звіт 2015р.Результати роботи КП "Київпастранс" 2015Фінансовий звіт 2016р.Фінансовий звіт 2017р.Фінансовий звіт 2018р.Фінансовий звіт 2019р.Про КиївпастрансВартість проїздуОбґрунтування тарифів 2015Обґрунтування тарифів 2018Види квитків та їх виглядПільгиМаршрути та розклад рухуМіжнародні маршрутиТранспорт онлайнПравилаКонтролериКіоски продажу квитківЗупинки та їх приналежністьТимчасові зміни рухуПасажирамЗамовлення перевезеньЕкскурсіїЛабораторіяНавчально-курсовий комбінатПродаж деталей, вузлів та агрегатівТеплопостачанняПослугиОбслуговування пасажирівСхема маршрутів внутрішньо-обласного сполученняСхема маршрутів міжобласного сполученняМіжобласні рейсиВнутрішньообласні рейсиПриміські рейсиМіжміське сполученняПриміське сполученняВитяг з правил надання послуг пасажирського автомобільного транспортуПереоформлення квитків, повернення плати за проїздРозташування місць в автобусахОбов'язкове особисте страхування пасажирів від нещасних випадків на транспорті Міжнародні відправленняСхема руху міжнародних автобусних маршрутівАвтостанція ВидубичіПублічні закупівліКонтакти

Спроба рейдерського захоплення комунальної техніки на території Служби колій КП «Київпастранс»

01.03.2016

  Сьогодні, 1 березня поточного року,  невідомі особи, в кількості 5 чоловік, один з яких користувався іменем   помічника першого командира батальйону «Айдар», нині народного депутата України Сергія Петровича Мельничука було здійснено спробу несанкціонованого проникнення на територію підрозділу КП «Київпастранс» Служби Колій , де перебувала комунальна  техніка, а саме 2  ЗІЛа- тягачі, які використовуються для транспортування  рухомого складу, що вийшов із ладу. Причетність своїх працівників до цієї справи пан  Мельничук заперечує.

  У першій половині дня до огорожі підрозділу КП « Київпастранс»  під’їхала група невідомих, що незаконно, неправомірно та самовільно проникли на територію комунального підприємства. Влаштувавши безчинство, перешкоджали роботі персоналу Служби Колій. Охорона викликала патруль поліції і, все ж таки, спільними зусиллями змусили невідомих залишити територію структурного підрозділу КП «Київпастранс».

  Хочемо зазначити, що  14 травня 2014 року КП « Київпастранс» спільно з Київським міським союзом ветеранів Афганістану долучились до збору  та передачі допомоги у зону проведення АТО. На територіях відокремлених філій підприємства було організовано п’ять пунктів збору допомоги з подальшою передачею її до зони АТО.

  КП « Київпастранс» вже досить давно  тісно  співпрацює з батальйоном «Айдар», всяко допомагаючи не лише гуманітарною, а й технічною допомогою. Нашим підприємством було передано техніку, а саме: 2 автобуси ПАЗ - 5-їй  батальйонно-тактичній групі «Кремінь», 3 мікроавтобуси Volkswagen T4 - 81 аеромобільній бригаді, бензовоз МАЗ, автобуси «Богдан» у кількості 13 шт., 3 ЗІЛ 131, електростанція, зварювальний дизельний агрегат, ЗС 101 ( пристрій для заряду техніки).

  Окрема допомога також була надана 53 бригаді, 93 окремій механізованій бригаді, 95 десантній бригаді, батальйону морської піхоти.  При цьому, з травня 2014 року КП «Київпастранс» було надано допомоги на  127 млн. гривень на різноманітне спорядження для  військових, а саме власного виробництва  буржуйки в кількості 120 шт., 80 маскувальних і захисних сіток, «кішки» для розмінування, біноклі далекого бачення, обмундирування, планшети, приціли, медикаменти, засоби особистої гігієни тощо.

  Також КП « Київспастранс» бере  активну участь у відновлення військової техніки для Збройних сил України. Дані роботи проводяться у кількох АП столиці.