Історія підприємстваАвтобусний транспортМіський тролейбусМіський трамвайФунікулерКерівництвоАвтобусиТрамваїТролейбусиНовиниВакансіїСтруктура підприємстваЗапобігання проявам корупціїФінансові звітиФінансовий звіт 2013р.Фінансовий звіт 2014р.Фінансовий звіт 2015р.Результати роботи КП "Київпастранс" 2015Фінансовий звіт 2016р.Фінансовий звіт 2017р.Фінансовий звіт 2018р.Фінансовий звіт 2019р.Про КиївпастрансВартість проїздуОбґрунтування тарифів 2015Обґрунтування тарифів 2018Види квитків та їх виглядПільгиМаршрути та розклад рухуМіжнародні маршрутиТранспорт онлайнПравилаКонтролериКіоски продажу квитківЗупинки та їх приналежністьТимчасові зміни рухуПасажирамЗамовлення перевезеньЕкскурсіїЛабораторіяНавчально-курсовий комбінатПродаж деталей, вузлів та агрегатівТеплопостачанняПослугиОбслуговування пасажирівСхема маршрутів внутрішньо-обласного сполученняСхема маршрутів міжобласного сполученняМіжобласні рейсиВнутрішньообласні рейсиПриміські рейсиМіжміське сполученняПриміське сполученняВитяг з правил надання послуг пасажирського автомобільного транспортуПереоформлення квитків, повернення плати за проїздРозташування місць в автобусахОбов'язкове особисте страхування пасажирів від нещасних випадків на транспорті Міжнародні відправленняСхема руху міжнародних автобусних маршрутівАвтостанція ВидубичіПублічні закупівліКонтакти

КП " Київпастранс" встановлює інформаційні табло

04.03.2016

   КП «Київпастранс» було запроваджено автоматизовану систему диспетчерського управління руху громадським транспортом, що дало змогу  встановити  електронні табло  на найбільших  зупинках  міста Києва. Інформація про час прибуття різних маршрутів та кожної рухомої одиниці в зазначену точку відображається на спеціальних інформаційних табло, що знаходяться на зупинках.

  Інформаційні табло – це певна система оповіщення пасажирів щодо прибуття усіх маршрутів громадського транспорту на зупинку з великим пасажиропотоком. Такі табло є досить зручними, допомагають зорієнтуватись у просторі, врахувати час прибуття транспорту, спланувати свою подорож, врахувавши дорожній рух по місту, покращити орієнтування людей щодо роботи наземного громадського транспорту.

   Електронні табло працюють за допомогою системи GPS, які встановлено на усіх одиницях рухомого складу КП« Київпастранс». «GPS-трекери», функція яких  приймання-передача сигналу для контролю роботи транспорту на маршрутах міста, які отримує диспетчер АСДУ. На дисплеях інформаційних табло зазначено: номер маршруту громадського транспорту,  напрямок руху, почерговість прибуття , час та його відхилення від розкладу. Напротязі 2015 року КП «Київпастранс» було встановлено 50 електронних табло. На початку 2016  вже встановлено 5, і надалі продовжується  встановлення інформаційних табло. 

    

  Крім цього, рух громадського транспорту можна відслідковувати на сайті КП«Київпастранс», в додатках Easy Way, Google Maps, Яндекс. Транспорт.