Історія підприємстваАвтобусний транспортМіський тролейбусМіський трамвайФунікулерКерівництвоАвтобусиТрамваїТролейбусиНовиниВакансіїСтруктура підприємстваЗапобігання проявам корупціїФінансові звітиФінансовий звіт 2013р.Фінансовий звіт 2014р.Фінансовий звіт 2015р.Результати роботи КП "Київпастранс" 2015Фінансовий звіт 2016р.Фінансовий звіт 2017р.Фінансовий звіт 2018р.Фінансовий звіт 2019р.Про КиївпастрансВартість проїздуОбґрунтування тарифів 2015Обґрунтування тарифів 2018Види квитків та їх виглядПільгиМаршрути та розклад рухуМіжнародні маршрутиТранспорт онлайнПравилаКонтролериКіоски продажу квитківЗупинки та їх приналежністьТимчасові зміни рухуПасажирамЗамовлення перевезеньЕкскурсіїЛабораторіяНавчально-курсовий комбінатПродаж деталей, вузлів та агрегатівТеплопостачанняПослугиОбслуговування пасажирівСхема маршрутів внутрішньо-обласного сполученняСхема маршрутів міжобласного сполученняМіжобласні рейсиВнутрішньообласні рейсиПриміські рейсиМіжміське сполученняПриміське сполученняВитяг з правил надання послуг пасажирського автомобільного транспортуПереоформлення квитків, повернення плати за проїздРозташування місць в автобусахОбов'язкове особисте страхування пасажирів від нещасних випадків на транспорті Міжнародні відправленняСхема руху міжнародних автобусних маршрутівАвтостанція ВидубичіПублічні закупівліКонтакти

Пілотний проект «Два човникових потяги»

15.03.2016

Пасажирські перевезення завжди повинні відігравати важливу роль, як у приміських так і внутрішньо міських перевезеннях, що  забезпечує пасажирів швидким, комфортним та надійним транспортним сполученням.  З 2009 року в місті розпочав роботу пілотний проект «З лівого берега на правий берег Дніпра за 20 хв.», який започаткував  міські залізничні перевезення на теренах України. На той час проект включав в себе лише 2 зупинки (ст. Київ-Петрівка та з.п. Троєщина). В 2011 році був запущений проект «Міська електричка», який вже мав у собі 14 зупинок і станцій відкритих для посадки-висадки пасажирів та 10 спеціально переобладнаних електропоїздів які вже курсують кільцевими маршрутами. У 2012 році побудовано зручний пересадочний вузол ст.Троєщина-2, який з’єднав Троєщинською лінією швидкісного трамваю жителів  масиву Троєщина з міською електричкою та забезпечив зручне транспортне сполучення між лівим та правим берегом міста.

 На даний час КП «Київпастранс» використовує в експлуатації,  в робочі дні 8 електропоїздів що рухаються з інтервалом  в 17-19 хв.

Сьогодні, 14 березня 2016 року відбулась робоча поїздка генерального директора КП « Київпастранс» Сергія Майзеля разом з  радником голови КМДА Іллею Сагайдаком до «Міської електрички»  на дільниці   «Троєщина-2»  - «Київ-Петрівка»  щодо поліпшення транспортного сполучення жителів масиву Троєщина,  покращення обслуговування пасажирів на транспортно-пересадочних вузлах та оптимізації  роботи міської електрички.

З середини квітня 2016 року заплановано запуск пілотного проекту «2 човникових потяги» міської електрички на даних станціях, що дозволить  зменшити інтервал руху  до 10 хв., наразі 17-19 хв.,  позитивно  вплинути на надання транспортних послуг. На зупинці швидкісного трамваю «Генерала Ватутіна» вже від сьогодні монтується спеціальне інформаційне табло з інформацією про час прибуття міського електропоїзда на з.п. «Троєщина-2», що дозволить пасажирам вчасно зорієнтуватись яким транспортом скористатись. До кінця 2016 року планується встановити 150 інформаційних табло на найбільших транспортно-пересадочних вузлах.

 «Даний проект потрібно впроваджувати саме на Троєщині, де кількість жителів сягає понад 300 тис. осіб  задля покращення транспортних послуг та скорочення часу поїздки. На даний момент, Київська міська державна адміністрація активно опрацьовує  питання щодо винайдення коштів і залучення інвесторів задля реалізації більш дороговартісних і глобальних проектів міста, таких як:  добудова Подільського мостового переходу та будівництво гілки  метрополітену на Троєщину. Сподіваємось, це дозволить Деснянцям не витрачати додатковий  час на затори і  з допомогою міської електрички, пілотний проект « 2 човникових маршрути»  допоможе  частіше  діставатись до потрібного місця призначення за 7 хвилин.» - зазначив генеральний директор КП «Київпастранс» Сергій Майзель.