Історія підприємстваАвтобусний транспортМіський тролейбусМіський трамвайФунікулерКерівництвоАвтобусиТрамваїТролейбусиНовиниВакансіїСтруктура підприємстваЗапобігання проявам корупціїФінансові звітиФінансовий звіт 2013р.Фінансовий звіт 2014р.Фінансовий звіт 2015р.Результати роботи КП "Київпастранс" 2015Фінансовий звіт 2016р.Фінансовий звіт 2017р.Фінансовий звіт 2018р.Фінансовий звіт 2019р.Про КиївпастрансВартість проїздуОбґрунтування тарифів 2015Обґрунтування тарифів 2018Види квитків та їх виглядПільгиМаршрути та розклад рухуМіжнародні маршрутиТранспорт онлайнПравилаКонтролериКіоски продажу квитківЗупинки та їх приналежністьТимчасові зміни рухуПасажирамЗамовлення перевезеньЕкскурсіїЛабораторіяНавчально-курсовий комбінатПродаж деталей, вузлів та агрегатівПослугиОбслуговування пасажирівСхема маршрутів внутрішньо-обласного сполученняСхема маршрутів міжобласного сполученняМіжобласні рейсиВнутрішньообласні рейсиПриміські рейсиМіжміське сполученняПриміське сполученняВитяг з правил надання послуг пасажирського автомобільного транспортуПереоформлення квитків, повернення плати за проїздРозташування місць в автобусахОбов'язкове особисте страхування пасажирів від нещасних випадків на транспорті Міжнародні відправленняСхема руху міжнародних автобусних маршрутівАвтостанція ВидубичіПублічні закупівліКонтакти

Обміняй щасливий разовий квиток на проїзний квиток на місяць

14.02.2015

Обміняй щасливий разовий квиток на проїзний квиток на місяць

З метою популяризації проекту «Міська електричка» та підвищення лояльності серед потенційних пасажирів, КП « Київпастранс » проводить акцію «Обміняй щасливий разовий квиток на проїзний квиток на місяць».

Умови для участі в Акції: необхідно бути чи стати прихильником сторінки КП « Київпастранс » у Facebook , надіслати своє фото з використаним у період з 15 по 25 лютого 2015 року разовим квитком на проїзд у міській електричці на фоні електрички або зупинки міської електрички в коментарях до посту активності в Facebook , поділитись постом активності в хроніці особистого профілю в Facebook .

Учасники Акції, які виконають всі умови Акції, приймуть участь у розіграші можливості обміняти використаний у період з 15 по 25 лютого разовий квиток для проїзду у міській електричці на проїзний квиток на березень місяць 2015 року для проїзду трамваєм та електричкою. Один учасник акції має право пред’явлення одного використаного разового квитка (одна фотографія учасника з квитком бере участь у визначенні переможців).

Десять переможців Акції, котрі будуть визначені за допомогою сервісу random . org , матимуть можливість отримати проїзні квитки на два види транспорту «Трамвай – міська електричка» на березень 2015 року. Комісія К П «Київпастр анс» затвердить результати акції «Обміняй щасливий разовий квиток на проїзний квиток на місяць». Акція діє з 15.02.2015 року по 25.02.2015 року включно. Перелік переможців буде опублікований на сторінці К П «Київпастр анс» у Facebook 26 лютого 2015 року.

Вручення проїзних квитків переможцям відбудеться з 27 лютого до 5 березня 2015 року в холі приміщення КП « Київпастранс » за адресою: м. Київ, Набережне шосе, 2. Учасники, котрі не з’являться для отримання проїзного квитка у визначений період, автоматично втрачають можливість обміну використаного одноразового квитка на проїзний квиток на два види транспорту «Міська електричка - трамвай» на березень 2015 року.

*Під обміном вважається можливість придбання проїзного квитка на березень 2015 року за одну гривню при пред’явленні використаного в період з 15 по 25 лютого 2015 року разового квитка на проїзд у міській електричці, який був зафіксований на фото.

**Беручи участь в Акції, Учасник Акції тим самим надає свою згоду на безоплатне використання його імені, прізвища, фотографій, інтерв’ю або інших матеріалів про нього з рекламною/маркетинговою метою, в тому числі право публікації (його імені, прізвища, місця проживання та фотографії) в засобах масової інформації, в соціальній мережі Facebook , на Інтернет-сайті: http://www.kpt.kiev.ua/ та будь-яких друкованих, аудіо- та відеоматеріалах, інтерв’ю із засобами масової інформації у випадку отримання проїзного квитка, а також для надсилання інформації, повідомлень (в т.ч. рекламного характеру) тощо, без будь-яких обмежень за територією, часом та способом використання, і таке використання жодним чином не відштовхуватиметься Організатором та/або уповноваженими ними особами. Надання такої згоди також розглядається у розумінні ст. 296, 307, 308 Цивільного кодексу України.

Результати акції «Обміняй щасливий разовий квиток на проїзний квиток на місяць»

26 лютого 2015 року серед учасників, котрі виконали всі умови Акції * за допомогою сервісу random.org., в присутності комісії, відбулося визначення переможців. Публікуємо перелік переможців (List Random izer ) і запрошуємо щасливчиків обміняти свої разові проїзні квитки, що раніше були заявлені на фото, на проїзні «Трамвай - Міська електричка» та на березень 2015 року

 

Отримати проїзні квитки «Трамвай - Міська електричка» на березень 2015 року можна з 27 лютого по 5 березня 2015 року завітавши до дирекції КП «Київпастранс»(за адресою: Набережне шосе, 2) і пред ’ яви вш и «Щасливий квиток» та паспорт ** . Учасники, котрі не з’являться для отримання проїзного квитка вчасно, автоматично втрачають можливість обміну «Щасливого квитка» на проїзний «Трамвай - Міська електричка» на березень 2015 року.

*Усі результати Акції остаточні й оскарженню не підлягають. Процедура визначення Переможців Акції, які матимуть можливість обміну, не є лотереєю або іншою заснованою на ризику грою, і не переслідує мети отримання прибутку. **Беручи участь в Акції, учасник Акції тим самим надає згоду Виконавцю/Організатору на збір та обробку його персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних» та цих Правил.

***Беручи участь в Акції, кожен Учасник тим самим підтверджує свою згоду на використання наданої інформації Організатором/Виконавцем Акції з маркетинговою та/чи будь-якою іншою метою методами, що не порушують чинного законодавства України (у т. ч. шляхом передачі третім особам), зокрема на безоплатне використання його імені, прізвища, фотографії, інтерв’ю або інших матеріалів про нього з рекламною/маркетинговою метою, в т.ч. право публікації (у т. ч. його імені та фотографії) у ЗМІ, будь-яких друкованих, аудіо та відеоматеріалах, інтерв’ю зі ЗМІ, у випадку отримання подарунку, а також для надсилання інформації, повідомлень (у т. ч. рекламного характеру) тощо, без будь-яких обмежень за територією, часом та способом використання, і таке використання жодним чином не відшкодовуватиметься Організатором/ Виконавцем Акції та/або будь-якою третьою особою. Надання такої згоди також розглядається у розумінні ст. 296, 307, 308 Цивільного Кодексу України. Інформація КП « Київпастранс »