Історія підприємстваАвтобусний транспортМіський тролейбусМіський трамвайФунікулерКерівництвоАвтобусиТрамваїТролейбусиНовиниВакансіїСтруктура підприємстваЗапобігання проявам корупціїФінансові звітиФінансовий звіт 2013р.Фінансовий звіт 2014р.Фінансовий звіт 2015р.Результати роботи КП "Київпастранс" 2015Фінансовий звіт 2016р.Фінансовий звіт 2017р.Фінансовий звіт 2018р.Фінансовий звіт 2019р.Про КиївпастрансВартість проїздуОбґрунтування тарифів 2015Обґрунтування тарифів 2018Види квитків та їх виглядПільгиМаршрути та розклад рухуМіжнародні маршрутиТранспорт онлайнПравилаКонтролериКіоски продажу квитківЗупинки та їх приналежністьТимчасові зміни рухуПасажирамЗамовлення перевезеньЕкскурсіїЛабораторіяНавчально-курсовий комбінатПродаж деталей, вузлів та агрегатівПослугиОбслуговування пасажирівСхема маршрутів внутрішньо-обласного сполученняСхема маршрутів міжобласного сполученняМіжобласні рейсиВнутрішньообласні рейсиПриміські рейсиМіжміське сполученняПриміське сполученняВитяг з правил надання послуг пасажирського автомобільного транспортуПереоформлення квитків, повернення плати за проїздРозташування місць в автобусахОбов'язкове особисте страхування пасажирів від нещасних випадків на транспорті Міжнародні відправленняСхема руху міжнародних автобусних маршрутівАвтостанція ВидубичіПублічні закупівліКонтакти

Зустрічай весну з КП «Київпастранс» та отримай щасливий проїзний на квітень

12.03.2015

Зустрічай весну з КП «Київпастранс» та отримай щасливий проїзний на квітень

КП «Київпастранс» з 13 по 29 березня 2015 року з метою підвищення лояльності серед постійних та потенційних пасажирів які користуються громадським транспортом міста Києва, запроваджує Акцію «Зустрічай весну з КП «Київпастранс» та отримай свій щасливий проїзний квиток «Автобус - трамвай - тролейбус» на квітень 2015р» (в кількості 5 штук).

 

Умови акції: 1.Необхідно бути чи стати прихильником сторінки КП «Київпастранс» на Facebook ( fb . com /1 Kievpastrans ). 2. З 13 по 29 березня 2015року необхідно написати своє креативне весняне привітання в коментарях до посту Акції в Facebook . 3. Поділитися постом конкурсу в хроніці особистого профілю в Facebook . Кожен, хто виконає всі умови, матиме можливість отримати проїзний квиток на квітень місяць 2015 року для проїзду автобусом-трамваєм-тролейбусом. Один учасник Акції має право написання одного весняного привітання (одне привітання учасника бере участь у визначенні переможців Акції). Для коректного відображення виконаних умов необхідне встановлення вільного доступу у настройках конфіденційності власного профілю в Facebook . П’ять учасників, котрі стануть переможцями Акції** і отримають проїзні «Автобус - трамвай - тролейбус» на квітень 2015 року, будуть визначені комісією КП «Київпастранс». Критеріями відбору переможців будуть креативність привітань і вподобання підписників сторінки КП «Київпастранс». Акція діє з 13.03.2015 року по 29.03.2015 року включно. Перелік переможців буде опублікований на сторінці Facebook КП «Київпастранс» 31 березня 2015 року. Вручення проїзних квитків переможцям відбудеться з 31 березня до 6 квітня 2015 року в холі приміщення КП «Київпастранс». Учасники, котрі не з’являться для вручення проїзного квитка вчасно, автоматично втрачають можливість його отримання*.

*Під отриманням вважається можливість придбання проїзного квитка на квітень 2015 року за одну гривню та необхідність пред’явлення паспорту і коду. **Беручи участь у Акції, Учасник Акції тим самим надає свою згоду на безоплатне використання його імені, прізвища, фотографій, інтерв’ю або інших матеріалів про нього з рекламною/маркетинговою метою, в тому числі право публікації (в тому числі його імені, прізвища, місця проживання та фотографії) в засобах масової інформації, в соціальній мережі Facebook , на Інтернет-сайті: http://www.kpt.kiev.ua/ та будь-яких друкованих, аудіо- та відеоматеріалах, інтерв’ю із засобами масової інформації у випадку отримання проїзного квитка, а також для надсилання інформації, повідомлень (в т.ч. рекламного характеру) тощо, без будь-яких обмежень за територією, часом та способом використання, і таке використання жодним чином не відштовхуватиметься Організатором та/або уповноваженими ними особами. Надання такої згоди також розглядається у розумінні ст. 296, 307, 308 Цивільного кодексу України. ***Забороняється вживання ненормативної лексики учасниками Акції. КП «Київпастранс залишає за собою право відмовити в участі особам, котрі не дотримуватимуться умов Акції.

Результати акції «Зустрічай весну з КП «Київпастранс» та отримай свій щасливий проїзний квиток «Автобус-трамвай-тролейбус» на квітень 2015 року»

30 березня 2015 року серед учасників, котрі виконали всі умови Акції * , комісія КП «Київпастранс» визначила п’ять переможців. 31 березня публікуємо перелік переможців і запрошуємо щасливчиків отримати свої проїзні квитки «Автобус – трамвай – тролейбус» на квітень 2015 року. Щиро вдячні всім за участь! Ознайомитися з весняними привітаннями переможців можете на сторінці КП «Київпастранс» у Facebook https ://fb.com/Kyivpastrans

Перелік переможців: 1. Елена Вигура 2. Наталья Дудатьева 3. Дима Подмазко 4. Ольга Бодня 5. Юлия Шпак

Отримати проїзні квитки можна з 31 березня по 6 квітня 2015 року завітавши до дирекції КП «Київпастранс» за адресою Набережне шосе, 2 та пред ’ яви вш и паспорт і код ** . Учасники, котрі не з’являться для отримання проїзного квитка вчасно, автоматично втрачають можливість його отримання.  

*Усі результати Акції остаточні й оскарженню не підлягають. Процедура визначення Переможців Акції, які матимуть можливість обміну, не є лотереєю або іншою заснованою на ризику грою, і не переслідує мети отримання прибутку. **Беручи участь в Акції, учасник Акції тим самим надає згоду Виконавцю/Організатору на збір та обробку його персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних» та цих Правил. ***Беручи участь в Акції, кожен Учасник тим самим підтверджує свою згоду на використання наданої інформації Організатором/Виконавцем Акції з маркетинговою та/чи будь-якою іншою метою методами, що не порушують чинного законодавства України (у т. ч. шляхом передачі третім особам), зокрема на безоплатне використання його імені, прізвища, фотографії, інтерв’ю або інших матеріалів про нього з рекламною/маркетинговою метою, в т.ч. право публікації (у т. ч. його імені та контенту) у ЗМІ, будь-яких друкованих, аудіо та відеоматеріалах, інтерв’ю зі ЗМІ, у випадку отримання подарунку, а також для надсилання інформації, повідомлень (у т. ч. рекламного характеру) тощо, без будь-яких обмежень за територією, часом та способом використання, і таке використання жодним чином не відшкодовуватиметься Організатором/ Виконавцем Акції та/або будь-якою третьою особою. Надання такої згоди також розглядається у розумінні ст. 296, 307, 308 Цивільного Кодексу України.

Інформація К П «Киїпастранс»