Історія підприємстваАвтобусний транспортМіський тролейбусМіський трамвайФунікулерКерівництвоАвтобусиТрамваїТролейбусиНовиниВакансіїСтруктура підприємстваЗапобігання проявам корупціїФінансові звітиФінансовий звіт 2013р.Фінансовий звіт 2014р.Фінансовий звіт 2015р.Результати роботи КП "Київпастранс" 2015Фінансовий звіт 2016р.Фінансовий звіт 2017р.Фінансовий звіт 2018р.Фінансовий звіт 2019р.Про КиївпастрансВартість проїздуОбґрунтування тарифів 2015Обґрунтування тарифів 2018Види квитків та їх виглядПільгиМаршрути та розклад рухуМіжнародні маршрутиТранспорт онлайнПравилаКонтролериКіоски продажу квитківЗупинки та їх приналежністьТимчасові зміни рухуПасажирамЗамовлення перевезеньЕкскурсіїЛабораторіяНавчально-курсовий комбінатПродаж деталей, вузлів та агрегатівПослугиОбслуговування пасажирівСхема маршрутів внутрішньо-обласного сполученняСхема маршрутів міжобласного сполученняМіжобласні рейсиВнутрішньообласні рейсиПриміські рейсиМіжміське сполученняПриміське сполученняВитяг з правил надання послуг пасажирського автомобільного транспортуПереоформлення квитків, повернення плати за проїздРозташування місць в автобусахОбов'язкове особисте страхування пасажирів від нещасних випадків на транспорті Міжнародні відправленняСхема руху міжнародних автобусних маршрутівАвтостанція ВидубичіПублічні закупівліКонтакти

КП «Київпастранс» проводить акцію: «Привітай фунікулер з 110-річчям»

01.05.2015

КП «Київпастранс» оголошує акцію: «Привітай фунікулер з 110-річчям»

З нагоди 110-річчя комунальне підприємство "Київпастранс" проводить акцію привітань фунікулеру. П'ять пасажирів стануть власниками проїзного квитка на червень місяць 2015 року на фунікулер, якщо привітають його з днем народження. Акція діє з 1 по 24 травня 2015 року .

Умови: 1. Будь чи стань прихильником КП "Київпастранс" у Facebook (тисни "Подобається" на fb.com /1Kievpastrans)*. 2. Поділися публікацією Акції (цією публікацією) у хроніці особистого профілю*. 3. Напиши своє привітання фунікулеру в коментарях до цієї публікації. Комісія КП "Київпастранс", за допомогою сервісу random.org , визначить п'ять переможців Акції, котрі отримають проїзні квитки на фунікулер на червень 2015 року. Оголошення переможців відбудеться 26 травня 2015 року .

*Для коректного відстеження виконання умов не забудьте встановити вільні налаштування у розділі конфіденційності свого профілю. **Офіційне святкування дня народження фунікулеру та встановлення мультимедійно-інформаційних центрів і wi- fi доступу відбудеться після проведення регламентних робіт по відновленню, що заплановані на період з 20 липня по 20 серпня 2015 року. ***Беручи участь в Акції, кожен Учасник тим самим підтверджує свою згоду на використання наданої інформації Організатором/Виконавцем Акції з маркетинговою та/чи будь-якою іншою метою методами, що не порушують чинного законодавства України (у т. ч. шляхом передачі третім особам), зокрема на безоплатне використання його імені, прізвища, фотографії, інтерв’ю або інших матеріалів про нього з рекламною/маркетинговою метою, в т.ч. право публікації (у т. ч. його імені та контенту) у ЗМІ, будь-яких друкованих, аудіо та відеоматеріалах, інтерв’ю зі ЗМІ, у випадку отримання подарунку, а також для надсилання інформації, повідомлень (у т. ч. рекламного характеру) тощо, без будь-яких обмежень за територією, часом та способом використання, і таке використання жодним чином не відшкодовуватиметься Організатором/ Виконавцем Акції та/або будь-якою третьою особою. Надання такої згоди також розглядається у розумінні ст. 296, 307, 308 Цивільного Кодексу України. 

Результати акції «Привітай фунікулер з 110 річчям»

З нагоди 110-річчя комунальне підприємство «Київпастранс» провело акцію* привітань фунікулеру. 25 травня 2015 року серед учасників, котрі виконали всі умови Акції** за допомогою сервісу random.org., в присутності комісії, відбулося визначення переможців. Публікуємо перелік переможців (перші 5 в списку List Random izer ) і запрошуємо до дирекції КП «Київпастранс» (за адресою: м. Київ, Набережне шосе, 2) отримати проїзні квитки «Фунікулер» на червень 2015 року з 28 травня по 3 червня 2015 року. Учасники***, котрі не з’являться для отримання проїзного квитка вчасно, автоматично втрачають можливість його отримання. 

*Усі результати Акції остаточні й оскарженню не підлягають. Процедура визначення Переможців Акції, які матимуть можливість обміну, не є лотереєю або іншою заснованою на ризику грою, і не переслідує мети отримання прибутку. **Беручи участь в Акції, учасник Акції тим самим надає згоду Виконавцю/Організатору на збір та обробку його персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних» та цих Правил. ***Беручи участь в Акції, кожен Учасник тим самим підтверджує свою згоду на використання наданої інформації Організатором/Виконавцем Акції з маркетинговою та/чи будь-якою іншою метою методами, що не порушують чинного законодавства України (у т. ч. шляхом передачі третім особам), зокрема на безоплатне використання його імені, прізвища, фотографії, інтерв’ю або інших матеріалів про нього з рекламною/маркетинговою метою, в т.ч. право публікації (у т. ч. його імені та фотографії) у ЗМІ, будь-яких друкованих, аудіо та відеоматеріалах, інтерв’ю зі ЗМІ, у випадку отримання подарунку, а також для надсилання інформації, повідомлень (у т. ч. рекламного характеру) тощо, без будь-яких обмежень за територією, часом та способом використання, і таке використання жодним чином не відшкодовуватиметься Організатором/ Виконавцем Акції та/або будь-якою третьою особою. Надання такої згоди також розглядається у розумінні ст. 296, 307, 308 Цивільного Кодексу України.

Інформація КП «Киїпастранс»