Історія підприємстваАвтобусний транспортМіський тролейбусМіський трамвайФунікулерКерівництвоАвтобусиТрамваїТролейбусиНовиниВакансіїСтруктура підприємстваЗапобігання проявам корупціїФінансові звітиФінансовий звіт 2013р.Фінансовий звіт 2014р.Фінансовий звіт 2015р.Результати роботи КП "Київпастранс" 2015Фінансовий звіт 2016р.Фінансовий звіт 2017р.Фінансовий звіт 2018р.Фінансовий звіт 2019р.Про КиївпастрансВартість проїздуОбґрунтування тарифів 2015Обґрунтування тарифів 2018Види квитків та їх виглядПільгиМаршрути та розклад рухуМіжнародні маршрутиТранспорт онлайнПравилаКонтролериКіоски продажу квитківЗупинки та їх приналежністьТимчасові зміни рухуПасажирамЗамовлення перевезеньЕкскурсіїЛабораторіяНавчально-курсовий комбінатПродаж деталей, вузлів та агрегатівТеплопостачанняПослугиОбслуговування пасажирівСхема маршрутів внутрішньо-обласного сполученняСхема маршрутів міжобласного сполученняМіжобласні рейсиВнутрішньообласні рейсиПриміські рейсиМіжміське сполученняПриміське сполученняВитяг з правил надання послуг пасажирського автомобільного транспортуПереоформлення квитків, повернення плати за проїздРозташування місць в автобусахОбов'язкове особисте страхування пасажирів від нещасних випадків на транспорті Міжнародні відправленняСхема руху міжнародних автобусних маршрутівАвтостанція ВидубичіПублічні закупівліКонтакти

КП «Київпастранс» проводить акцію до відзначення Дня української вишиванки

22.05.2015

Україна це надзвичайна країна, в якій проживає одна з самих дружніх та патріотичних націй у світі, - українська! Вишиванки завжди були нашим національним символом, нашою гордістю та автентичною ознакою. Вишита українська сорочка – це не просто одяг, це справжній оберіг.

В знак підтримки ініціативи відзначення Дня української вишиванки колективом команди « Folk Ukraine », працівники КП «Київпастранс» вирішили прийти на роботу 21 травня у вишиванках .

З цієї нагоди підприємство проводить Акцію - Підтримай ініціативу працівників підприємства, вдягни вишиванку 21 травня , сфотографуйся з вбраним у вишиванку кондуктором у трамваї, тролейбусі чи автобусі, та надішли фото на сторінку комунального підприємства у Facebook ( fb . com /1 Kievpastrans / photos / a .847769295274117.1073741828.385900611460990/948347718549607/? type =1& theater ). Найпатріотичніші фотознімки учасників, котрі виконають всі умови Акції, візьмуть участь у розіграші трьох проїзних квитків на тр и види транспорту на червень місяць 2015 року. Учасникам необхідно бути прихильником сторінки та поділитися своєю участю з друзями у хроніці особистого профілю. Акція триває один день 21 травня 2015 року (фото можна надіслати лише 21 числа). Переможці будуть визначені за допомогою сервісу random.org та оголошені 22 травня 2015 року.

«День вишиванки – всеукраїнське свято, свято національної єдності, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого одягу, а також об’єднати українців. Я підтримую ініціативу колективу щодо відзначення дня Української вишиванки та особисто вдягну вишиванку 21 травня. Приєднуйтесь до нас, будемо раді бачити вас в національному вбранні» , сказав генеральний директор КП «Київпастранс» Сергій Майзель.

*Для коректного відстеження виконання умов не забудьте встановити вільні налаштування у розділі конфіденційності свого профілю.

**Офіційне святкування дня народження фунікулеру та встановлення мультимедійно-інформаційних центрів і wi- fi доступу відбудеться після проведення регламентних робіт по відновленню, що заплановані на період з 20 липня по 20 серпня 2015 року.

***Беручи участь в Акції, кожен Учасник тим самим підтверджує свою згоду на використання наданої інформації Організатором/Виконавцем Акції з маркетинговою та/чи будь-якою іншою метою методами, що не порушують чинного законодавства України (у т. ч. шляхом передачі третім особам), зокрема на безоплатне використання його імені, прізвища, фотографії, інтерв’ю або інших матеріалів про нього з рекламною/маркетинговою метою, в т.ч. право публікації (у т. ч. його імені та контенту) у ЗМІ, будь-яких друкованих, аудіо та відеоматеріалах, інтерв’ю зі ЗМІ, у випадку отримання подарунку, а також для надсилання інформації, повідомлень (у т. ч. рекламного характеру) тощо, без будь-яких обмежень за територією, часом та способом використання, і таке використання жодним чином не відшкодовуватиметься Організатором/ Виконавцем Акції та/або будь-якою третьою особою. Надання такої згоди також розглядається у розумінні ст. 296, 307, 308 Цивільного Кодексу України. 

КП «Київпастранс» оголошує переможців акції до Дня вишиванки 

З нагоди відзначення Дня української вишиванки працівники КП «Київпастранс» прийшли на роботу 21 травня у вишиванках. Підтримали працівників підприємства і пасажири, долучившись до Акції « Підтримай ініціативу працівників підприємства, вдягни вишиванку 21 травня, сфотографуйся з вбраним у вишиванку кондуктором у трамваї, тролейбусі чи автобусі, та надішли фото на сторінку комунального підприємства у Facebook ( fb . com /1 Kievpastrans )». Найпатріотичніші фотознімки учасників, котрі виконали всі умови Акції, взяли участь у розіграші трьох проїзних квитків на тр и види транспорту на червень місяць 2015 року.

Переможцями визначененими за допомогою сервісу random.org стали: Мария Тригуб, Елена Карнаушенко, Галина Йовенко. Отримати проїзні квитки можна з 26 травня по 1 червня 2015 року завітавши до дирекції КП «Київпастранс» та пред’явивши паспорт з ідентифікаційним кодом.»

*Усі результати Акції остаточні й оскарженню не підлягають. Процедура визначення Переможців Акції, які матимуть можливість обміну, не є лотереєю або іншою заснованою на ризику грою, і не переслідує мети отримання прибутку.

**Беручи участь в Акції, учасник Акції тим самим надає згоду Виконавцю/Організатору на збір та обробку його персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних» та цих Правил.

***Беручи участь в Акції, кожен Учасник тим самим підтверджує свою згоду на використання наданої інформації Організатором/Виконавцем Акції з маркетинговою та/чи будь-якою іншою метою методами, що не порушують чинного законодавства України (у т. ч. шляхом передачі третім особам), зокрема на безоплатне використання його імені, прізвища, фотографії, інтерв’ю або інших матеріалів про нього з рекламною/маркетинговою метою, в т.ч. право публікації (у т. ч. його імені та фотографії) у ЗМІ, будь-яких друкованих, аудіо та відеоматеріалах, інтерв’ю зі ЗМІ, у випадку отримання подарунку, а також для надсилання інформації, повідомлень (у т. ч. рекламного характеру) тощо, без будь-яких обмежень за територією, часом та способом використання, і таке використання жодним чином не відшкодовуватиметься Організатором/ Виконавцем Акції та/або будь-якою третьою особою. Надання такої згоди також розглядається у розумінні ст. 296, 307, 308 Цивільного Кодексу України.

Інформація КП «Киїпастранс