Історія підприємстваАвтобусний транспортМіський тролейбусМіський трамвайФунікулерКерівництвоАвтобусиТрамваїТролейбусиНовиниВакансіїСтруктура підприємстваЗапобігання проявам корупціїФінансові звітиФінансовий звіт 2013р.Фінансовий звіт 2014р.Фінансовий звіт 2015р.Результати роботи КП "Київпастранс" 2015Фінансовий звіт 2016р.Фінансовий звіт 2017р.Фінансовий звіт 2018р.Фінансовий звіт 2019р.Про КиївпастрансВартість проїздуОбґрунтування тарифів 2015Обґрунтування тарифів 2018Види квитків та їх виглядПільгиМаршрути та розклад рухуМіжнародні маршрутиТранспорт онлайнПравилаКонтролериКіоски продажу квитківЗупинки та їх приналежністьТимчасові зміни рухуПасажирамЗамовлення перевезеньЕкскурсіїЛабораторіяНавчально-курсовий комбінатПродаж деталей, вузлів та агрегатівТеплопостачанняПослугиОбслуговування пасажирівСхема маршрутів внутрішньо-обласного сполученняСхема маршрутів міжобласного сполученняМіжобласні рейсиВнутрішньообласні рейсиПриміські рейсиМіжміське сполученняПриміське сполученняВитяг з правил надання послуг пасажирського автомобільного транспортуПереоформлення квитків, повернення плати за проїздРозташування місць в автобусахОбов'язкове особисте страхування пасажирів від нещасних випадків на транспорті Міжнародні відправленняСхема руху міжнародних автобусних маршрутівАвтостанція ВидубичіПублічні закупівліКонтакти

Надішли селфі з арт-трамваєм та отримай проїзний на липень або екскурсію

29.05.2015

 З метою популяризації такого виду транспорту як трамвай та з нагоди відзначення Дня відкриття першого трамвайного маршруту міста КП «Київпастранс» оголошує про проведення Акції флешмобу в соціальній мережі Facebook.

Умови:

1. Будь чи стань прихильником КП "Київпастранс" у Facebook (тисни "Подобається" на fb.com/Kyivpastrans )*.

2. Поділися публікацією Акції у хроніці особистого профілю*.

3. Надішли своє селфі з арт-трамваєм в коментарях до цієї публікації. Акція проведення флешмобу діє з 30 травня по 11 червня 2015 року включно . Серед учасників**, котрі виконають всі умови, комісія КП "Київпастранс", за допомогою сервісу random.org , визначить двадцять три переможці Акції, котрі отримають проїзні квитки на трамвай на липень 2015 року (в кількості 3 штук, першим трьом учасникам в рандомсписку) або одне з двадцяти запрошень на екскурсію у трамваї-кафе, що відбудеться 13 червня 2015 року в День відкриття першого трамвайного маршруту міста. Оголошення переможців відбудеться 12 червня 2015 року .

*Для коректного відстеження виконання умов не забудьте встановити вільні налаштування у розділі конфіденційності свого профілю.

**Беручи участь в Акції, кожен Учасник тим самим підтверджує свою згоду на використання наданої інформації Організатором/Виконавцем Акції з маркетинговою та/чи будь-якою іншою метою методами, що не порушують чинного законодавства України (у т. ч. шляхом передачі третім особам), зокрема на безоплатне використання його імені, прізвища, фотографії, інтерв’ю або інших матеріалів про нього з рекламною/маркетинговою метою, в т.ч. право публікації (у т. ч. його імені та контенту) у ЗМІ, будь-яких друкованих, аудіо та відеоматеріалах, інтерв’ю зі ЗМІ, у випадку отримання подарунку, а також для надсилання інформації, повідомлень (у т. ч. рекламного характеру) тощо, без будь-яких обмежень за територією, часом та способом використання, і таке використання жодним чином не відшкодовуватиметься Організатором/ Виконавцем Акції та/або будь-якою третьою особою. Надання такої згоди також розглядається у розумінні ст. 296, 307, 308 Цивільного Кодексу України. Інформація КП «Київпастранс»

Результати акції "Надішли селфі з арт-трамваєм та отримай проїзний на липень або екскурсію"

В зв`язку з недостатньою кількісю учасників, єдиним переможцем, котрий виконав всі умови Акції та отримав проїзний на трамвай на липень 2015 року, став любитель електротранспорту Шарафан Максим. Вітаємо!

*Усі результати Акції остаточні й оскарженню не підлягають. Процедура визначення Переможців Акції, які матимуть можливість обміну, не є лотереєю або іншою заснованою на ризику грою, і не переслідує мети отримання прибутку.

**Беручи участь в Акції, учасник Акції тим самим надає згоду Виконавцю/Організатору на збір та обробку його персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних» та цих Правил. Екскурсію перенесено через недостатню кількість учасників.

***Беручи участь в Акції, кожен Учасник тим самим підтверджує свою згоду на використання наданої інформації Організатором/Виконавцем Акції з маркетинговою та/чи будь-якою іншою метою методами, що не порушують чинного законодавства України (у т. ч. шляхом передачі третім особам), зокрема на безоплатне використання його імені, прізвища, фотографії, інтерв’ю або інших матеріалів про нього з рекламною/маркетинговою метою, в т.ч. право публікації (у т. ч. його імені та фотографії) у ЗМІ, будь-яких друкованих, аудіо та відеоматеріалах, інтерв’ю зі ЗМІ, у випадку отримання подарунку, а також для надсилання інформації, повідомлень (у т. ч. рекламного характеру) тощо, без будь-яких обмежень за територією, часом та способом використання, і таке використання жодним чином не відшкодовуватиметься Організатором/ Виконавцем Акції та/або будь-якою третьою особою. Надання такої згоди також розглядається у розумінні ст. 296, 307, 308 Цивільного Кодексу України. Інформація КП "Киїпастранс"