Ніна Стукаленко


Розрахунки не терплять помилок. Точність дій, системність підходів, виваженість рішень і титанічна відповідальність за фінансову звітність підприємства.

«Київпастранс» – величезний механізм з десятками підрозділів, сотнями одиниць рухомого складу, тисячами працівників і мільйонами пасажирів щодня. В такій громіздкій системі надзвичайно важливо налагодити максимальну автоматизацію процесів. Особливо, якщо ці процеси стосуються руху фінансових активів та матеріально-технічних цінностей. Надходження коштів, що пасажири сплачують за проїзд, рух грошових коштів між відокремленими підрозділами задля забезпечення сталого функціонування підприємства, фінансовий облік операцій із закупівлі товарів і послуг, виплати заробітної плати та транзакцій за господарськими правочинами потребують суворого контролю і прискіпливості.


Задля своєчасного, оперативного і обґрунтованого прийняття ефективних управлінських рішень, що базуються на достовірній, належним чином обробленій та підготовленій за даними бухгалтерського обліку інформації, нами запроваджено автоматизоване формування оперативної звітності на всіх етапах її створення. Сотні тисяч розрахунків, різноманітних операцій відбуваються автоматизовано, що дало змогу істотно оптимізувати кадровий склад підрозділів бухгалтерського обліку.


Нарешті ми стали відмовлятися від застарілої і, подекуди, дуже неефективної системи звітності, яка існувала в Україні досі. Комунальне підприємство «Київпастранс», як і всі комунальні й державні підприємства в Україні, переходить на новий міжнародний стандарт фінансової звітності. Він відрізняється від уже звичної системи обліку, своєю наочністю, логічністю та об’єктивністю. Такий міжнародний стандарт фінансової звітності використовується в багатьох країнах світу. В країнах Європи ця система використовується з 2005 року. Перехід на новий стандарт звітності, робить діяльність підприємства більш прозорою і зрозумілою для контролюючих органів, громадськості та закордонних партнерів.


#kyivpastransformation триває, зміни неминучі!