Павло Кирилюк


Життєвий досвід – це унікальна можливість проаналізувати кожне помилкове рішення в ситуаціях, що вже ніколи не повторяться вдруге. З таким переконанням я розпочав діяльність у «Київпастранс» і вже за перші дні роботи щиро визнав його помилковість.

Специфіка існування найбільшого транспортного підприємства України чітко визначила мою професійну місію, адже просто «існувати», з шаленою кількістю ідей нової команди, воно просто не мало шансу. У цій місії - немає місця помилковим рішенням, ваганням та потребі давати другий шанс. Надто велика відповідальність покладена на кожного з нас: безпека і комфорт пасажирів та гідні умови праці кожного співробітника. Заручившись підтримкою головного реформатора, який від першого дня роботи і до сьогодні ні на мить не дозволяє засумніватися у правильності обраної стратегії змін, ми розпочали. Багато управлінських рішень, що модернізують роботу нашого підприємства та транспортну інфраструктуру Києва загалом вже прийняті. Вони не потребують публічної оцінки і не є показовими, бо де-факто займають місце серед тих, життєво необхідних та відповідальних рішень.

Про турботу. П’ятиповерховий гуртожиток для працівників підприємства на вул. Сєрпова, зведений ще у 1970 році, усім своїм виглядом демонстрував, що час грає проти нього. Тож забезпечити сучасними умовами проживання наших колег було не бажанням чи примхою обставин, а самоціллю. Відреконструйований п’ятиповерховий будинок-красень було презентовано у жовтні 2018 року. Кожен його елемент наочно демонструє, що таке соціальний стандарт якості та сучасності. Під час реконструкції було оновлено дизайн житлових кімнат, на кожному поверсі облаштовані окремі приміщення кухні та санвузли для жінок і чоловіків. На першому поверсі передбачили медичний пункт. Для дітей співробітників облаштували майданчики та інтерактивно-ігрові кімнати, актову залу з можливістю вивчення іноземних мов, збудували спортивну залу, яку обладнали гімнастичними матами, комплексами «Шведська стінка», тенісними столами і тренажерами.

Про вміння дбати та вдосконалювати. Автобусні парки підприємства ми не лише оновлюємо якісним рухомим складом, а й дбаємо про стан автобусів у процесі експлуатації. Сучасне технічне обслуговування, якісна діагностика, спеціалізований процес відновлення рухомого складу – це те, чим забезпечує рухомий склад Станція технічного обслуговування автобусів (СТОА). На виробничих потужностях здійснюється відновлення рухомого складу, а саме поглиблені технічні огляди, під час якого діагностується стан автобусів, здійснюються поточні ремонти двигунів та ремонти кузовів автобусів підприємства. Відповідно до графіка, щомісяця сучасним устаткуванням ми здійснюємо діагностування технічного стану автобусів в обсязі понад 50 одиниць.

Пливти за течією буденності і поступово тонути у перешкодах, труднощах та критиці на шляху до таких важливих перетворень – не моя історія. Лише всупереч усьому досягається успіх. Ми йдемо на випередження обставин і йдемо не самі: з щоденною підтримкою та вірою 1 500 000 пасажирів-клієнтів. На шляху трансформації можна зламатись, а можна стати сильнішими. Ми обираємо друге.