Вакансії

Начальник служби із зв'язків з громадськістю
Ми потребуємо професіоналів, котрі посилять кадровий потенціал компанії!
Переваги компанії
Ми - «Київпастранс» - найбільший комунальний перевізник України, послугами якого щодня користуються більше 1,5 млн пасажирів.
Побажання до кандидата
вища освіта; досвід роботи від 2-х років; знання принципів планування PR-кампаній та методів їх організації і проведення. знання форм та методів роботи із засобами масової інформації. знання основних програм ПК (MS Office, поштові сервіси, веб-браузери), програм моніторингу ЗМІ та соціальних мереж (SoMO, YouScan та інші). грамотне володіння українською мовою; володіння англійською мовою на рівні не Intermediate (B1)
Основні обов’язки
Організовує і контролює виконання роботи співробітниками відділу щодо своєчасної та якісної підготовки текстових, фото- та відеоматеріалів для розміщення на офіційному сайті, у соцмережах та у ЗМІ. Організовує та готує прес-релізи, інформаційні повідомлення, проводить брифінги, прес-конференції. Здійснює перевірку моніторингів ЗМІ та соціальних мереж, готує звіти та аналітичні довідки за результатами моніторингів. Готує відповіді на запити громадян та ЗМІ до прес-служби.
Контакти
Телефон: