Навчально-курсовий комбінат

Навчально-курсовий комбінат створений з метою підготовки кандидатів на вакантні посади підприємства «Київпастранс», перекваліфікації та/або перепідготовки водіїв трамвая, тролейбуса, автобуса, а також для проведення навчання з охорони праці.

Фахова підготовка кандидатів в обов’язковому порядку передбачає опанування ними таких дисциплін як етика, конфліктологія, психологія, українська ділова мова та основи правових знань, щоб відповідати високому професійному рівню та бездоганно виконувати свої посадові інструкції в контексті займаної посади. Навчання проводиться відповідно до планів та програм, затверджених Міністерством освіти і науки України. Теоретичні, лабораторні та практичні заняття проводяться в приміщеннях, оснащених сучасним навчально-лабораторним устаткуванням та технічними засобами.

«Підвищення персональної культури, рівня освіти й кваліфікації - один із головних векторів розвитку нашої компанії в рамках повномасштабного проекту #kyivpastransformation. Ми почали його, передусім, із себе», - підкреслив генеральний директор компанії Дмитро Левченко.


Навчально-курсовий комбінат атестований в Міністерстві освіти і науки України та акредитований в Головному сервісному центрі МВС України за таким напрямками: водій трамвая, водій тролейбуса, водій автотранспортних засобів категорії «В», водій автотранспортних засобів категорії «D», водій автотранспортних засобів категорії «DЕ» та інструктор з індивідуального навчання водінню.

Із питань навчання на водія трамвая, тролейбуса, автобуса, будь ласка, звертайтеся за номером +38 050 380 19 41 або напишіть нам у Фейсбук.

Вакансії компанії розміщені за посиланням.