Уперше представимо Україну на EUROPEAN TRAMDRIVER CHAMPIONSHIP

Друзі, вперше в історії України генерального директора Дмитра Левченка і команду транспортної компанії «Київпастранс» офіційно запрошено до участі в European Tramdriver Championship – 2020.

9 Чемпіонат Європи з майстерності водіння трамваїв цьогоріч відбудеться 9 травня у Румунії. Позмагатися за призові місця і поряд з тим відсвяткувати разом 125-ту річницю запуску трамвайної мережі в місті Орадя прибудуть водії 25 команд з усієї Європи.

І ми - українці - нарешті теж долучилися до європейської сім’ї!

Та й кому, як не нам, киянам, порадіти за місцевих мешканців і всіх фанів екотранспорту, коли ми самі щойно відзначили 127-річчя з Дня запуску першого електричного трамвая на теренах Києва й усієї Східної Європи, чим назавжди залишили за собою першість у транспортній галузі.

До речі, вже традиційно на кожному такому Чемпіонаті саме пари водіїв представляють свої країни з обов’язковою умовою дотримання гендерної рівності. Тож ми щасливі повідомити, що Україну цього року презентуватимуть Олена Кравець і Василь Галів. Ці колеги зарекомендували себе як одні з найвзірцевіших фахівців, охочих безперервно удосконалювати власні навички і майстерність водіння трамваїв.

Ми також щиро дякуємо за професійну підготовку цих талановитих і надійних кадрів нашому керівникові найстарішого підрозділу-флагману - трамвайного депо ім. Тараса Шевченка – Володимирові Богатирьову.

І окрема вдячність за налагодження добрих зв’язків і плідну співпрацю з європейською спільнотою задля підняття іміджу на якісно новий, високий рівень не тільки нашої транспортної компанії, а й України в цілому, - Ользі Бальмен, Дмитрові Рекеді, Костянтину Мазніченко, Яні Довгалюк та Інні Косач.

Вважайте, що підготовка «Київпастранс» до European Tramdriver Championship розпочалася!