«Книжкобус» - фіналіст Partnership for Sustainability Award 2019

'

Надзвичайно приємно отримати відзнаку фіналіста в категорії «Суспільство» за партнерство задля сталого розвитку зі спільним проектом Київпастранс / Kyivpastrans, Благодійний фонд "КОЛО" та Фундація Дарини Жолдак -

«Книжкобус»

Друзі, ми щиро дякуємо Вам за плідну співпрацю на благо наших дітей, розвитку освіти в Україні та щоденної популяризації Книги як особливої цінності.

В епоху цифрових технологій доторкнутися до паперових книжок із читаннями вголос - ніби промчати крізь віки. І ми робимо цю особливу подорож незабутньою разом!

Нагадаємо, що наш «Книжкобус» працює у парковому та шкільному форматах.
У парковому форматі він є бібліотекою з найновішими українськими книжками та спеціальними вправами на розвиток читання та мовлення. У шкільному форматі доповнюємо активності додатковими ігровими навчальними програмами, що репрезентують технологічні та методичні інновації в освіті.

До шкіл «Книжкобус» приїздить безкоштовно.

Цікаво також, що цьогоріч урочиста церемонія нагородження Partnership for Sustainability Award 2019 підсумувала міжнародний конкурс партнерських проектів у 4 номінаціях:

- Суспільство
- Планета
- Економічний розвиток
- Мир

Усі проекти - результат партнерства між бізнесом та громадським сектором, органами місцевого самоврядування, органами державної влади, навчальними закладами.

Це також більше 80 кейсів із 4 країн, кращі з яких і були представлені на церемонії нагородження.

Здійснювали нагородження:
гурт ТНМК (категорія Суспільство),
фронтмен гурту «Антитіла» Тарас Тополя (категорія Мир),
співачка Alyosha (категорія Планета).

Члени журі:
Карло Перейра – Виконавчий директор Мережі Глобального Договору в Бразилії,
Антоніо Хатле – Виконавчий директор Мережі Глобального Договору в Швейцарії,
Сальма Будіна – мережа глобального договору в Марокко,
Хюго Фон Мейенфельдт – Виконавчий директор Мережі Глобального Договору в Нідерландах.

Як влучно підкреслила Тетяна Сахарук,
Голова правління Глобальний договір ООН:

«Цього року на всіх світових зустрічах та форумах так чи інакше йшлося про те, що настав час трансформації бізнесу.
Але деякі компанії застосовують green-washing, і нове поняття – SDG-washing (від Sustainable development goals - цілі сталого розвитку), по суті не здійснюючи трансформацію, але звітуючи про неї. Саме тому, важливо говорити і відзначати ті компанії, які реально сприяють реалізації цілей сталого розвитку».

Мережа Глобальний договір ООН в Україні -
офіційний представник глобальної мережі UN Global Compact – ініціативи ООН, яка поєднує ООН та компанії по всьому світу, виступає транслятором Цілей Сталого Розвитку, є діалоговою платформою бізнесу, інвесторів, громадянського суспільства, трудових організації, органів місцевого самоврядування та уряду.

#kyivpastransformation триває, долучайтеся і Ви.