Запрошуємо до «Казкового трамвайчика»

На зимових канікулах маленьких киян запрошуємо на книжково-бібліотечні розваги до нашого «Казкового трамвайчика».

Програма дитячого книжкового дозвілля «Казковий трамвайчик» від Національної бібліотеки України для дітей і «Київпастранс» із 2015 року під час шкільних канікул збирає маленьких киян у трамвайчику на казкові читання.

За 5 років «Казковий трамвай» став популярним місцем сімейного дозвілля, він відкриває можливості сучасної бібліотеки та руйнує помилкові стереотипні уявлення про неї.

За період дії проекту до бібліотеки, і особливо - одразу після канікул, приходять нові користувачі, які вже побували в «Казковому трамвайчику».

Під час заходів можна ознайомитися з найновішими українськими книгами для дітей, взяти участь у цікавій подорожі разом із літературними героями, подивитися лялькову виставу, почитати і позмагатися у конкурсах і вікторинах.

Літературне спілкування в «Казковому трамвайчику» дарує дітям незабутні яскраві емоції та пробуджує серйозне бажання читати книжки.

Зимовий «Казковий трамвайчик» розпочне свою роботу 2 січня об 11:00.

Участь зможуть взяти всі юні читачі віком від 3 до 10 років.

Креативні бібліотекарі головної дитячої бібліотеки України, які проводять театралізовані казкові читання, вже підготували до роботи незвичайну «трамвайну» бібліотеку: на київських дітлахів очікують нові книжки, розваги, загадки, настільні ігри, забавки, аквагрим і цікаві майстер-класи.

Бібліотечні розваги у трамвайчику триватимуть 2, 3, 8, 9 та 10 січня 2020 року упродовж двох годин – із 11:00 до 13:00.

Для того, щоб якомога більше дітей змогло потрапити до трамвайчика, час перебування у ньому для однієї дитини буде обмежено до 1 години.

Батьки у цей час зможуть отримати консультації та поради бібліотекаря щодо читання дітей, ознайомитися з новими надходженнями, репертуаром послуг, сервісів, дозвіллєвих програм Національної бібліотеки України для дітей на її інформаційних інтернет-ресурсах.

Тож завітайте до «Казкового трамвайчика» і зробіть зимові канікули цікавими, пізнавальними, сповненими незабутніх вражень!

Послуги «Казкового трамвайчика» безкоштовні.

Важлива інформація:
Трамвай під час проведення бібліотечних заходів із 11:00 до 13:00 НЕ РУХАЄТЬСЯ, він стоїть на зупинці біля виходу зі станції метро «Контрактова площа» на Подолі.